پنجره یو پی وی سی سه جداره خانه ویلایی برای شهرهای سرد سیر

پنجره یو پی وی سی سه جداره خانه ویلایی برای شهرهای سرد سیر, قیمت پنجره یو پی وی سی, خرید پنجره سه جداره, فروش پنجره خانه ویلایی, پنجره upvc برای شهرهای سردسیر

فروش در پنجره دو جداره کرج
پنجره یو پی وی سی سه جداره خانه ویلایی برای شهرهای سرد سیر, قیمت پنجره یو پی وی سی, خرید پنجره سه جداره, فروش پنجره خانه ویلایی, پنجره upvc برای شهرهای سردسیر
پنجره یو پی وی سی سه جداره خانه ویلایی برای شهرهای سرد سیر

پنجره یو پی وی سی سه جداره خانه ویلایی برای شهرهای سرد سیر: پنجره ها و درب های upvc در منزل یا محل کار شما، یک سرمایه گذاری محسوب می شوند.نصب در و پنجره های یو پی وی سی مانند کارهای مختلف دیگر نیاز به حرفه ی خاص و فوت و فن هایی دارد که حتما بایستی رعایت شود. بهتر است کار نصب این پنجره ها را به یک شرکتی بسپارید که آموزش ویژه در این زمینه دیده باشد و تیم آن تجربه کافی در این زمینه داشته باشند. کار نصب باید کاملا مطابق با استانداردهای رال آلمان صورت پذیرد.

پنجره یو پی وی سی سه جداره خانه ویلایی برای شهرهای سرد سیر

شیشه های به کار رفته در پنجره های دو جداره دارای انواع شیشه های تک جداره، دو جداره، سه جداره و چهار جداره می باشند که با توجه به نوع کارایی آن ها قیمت های متفاوتی دارند. با ما همراه باشید تا با انواع شیشه هی پنجره یو پی وی سی و تفاوت های آن ها آشنا شوید.

نوع و ضخامت شیشه های دو و سه جداره با هم متفاوت می باشد زیرا هر شیشه ای با توجه به جنس و ضخامتش فرکانس بحرانی متفاوتی دارد. فرکانس بحرانی مربوط به عایق صدا بودن شیشه است. هر چه شیشه فرکانس بحرانی کمتری داشته باشد راحت تر لرزیده و صوت را بیشتر منتقل می کند.

شیشه های به کار رفته در پنجره های سه جداره ضخامت های متفاوتی دارند که با توجه به این ضخامت حدودا ۱۰ تا ۱۵ دسی بل از انتقال صدا جلوگیری می کنند. با افزایش ضخامت و همچنین ایجاد عدم تقارن دیواره ها می توان ویژگی عایق صدا بودن شیشه را بهبود بخشید.

تفاوت شیشه های دو جداره و سه جداره

برای ساخت انواع شیشه های چند جداره عایق صدا و حرارت، از شیشه فلوت استفاده می شود. برای ساخت شیشه های سه جداره، مواد مذاب را روی بستری از قلع مذاب شناور می کنند و در نهایت شیشه های سه جداره عایق صدا و حرارت با کیفیت بالا تولید می کنند.

شیشه تک جداره

از قرن ها پیش شیشه های تک جداره برای نصب در پنجره ها استفاده می شدند. شیشه های تک جداره به صورت تک لایه نصب می شوند و برای نصب در انواع پنجره های چوبی، آلومنیومی و آهنی مورد استفاده قرار می گرفتند.

شیشه های تک لایه به دلیل ضخامت کم، عایق خوبی برای جلوگیری از ورد آلودگی های زیست محیطی و صوتی به درون اماکن نیستند و به همین دلیل امروزه با ورود شیشه های دو جداره و سه جداره به بازار شیشه های تک جداره کاربرد خود را در ساختمان سازی از دست داده اند.

پنجره سه جداره

پنجره یو پی وی سی سه جداره خانه ویلایی

تفاوت شیشه های دو جداره و سه جداره

پنجره های سه جداره عایق هایی بسیار خوب برای جلوگیری از ورد آلودگی های زیست محیطی و صوتی به درون اماکن است که از اتلاف انرژی نیز پیشگیری می کند و به همین دلیل شیشه های سه جداره بیشترین کاربرد را در ساختمان سازی دارند.

این شیشه ها در واقع به صورت دو لایه مجزای شیشه فلوت در فاصله معینی بوسیله اسپیسر نصب شده و در بین دو لایه یک گاز بی اثر مثلا ارگون قرار می دهند. در روشی دیگر فضای خالی بین دو شیشه را از هوای خشک پر می کنند.

بازدید : 791 سه شنبه 28 خرداد 1398 زمان : 11:23
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 519
 • افراد آنلاین : 6
 • آی پی امروز : 112
 • آی پی دیروز : 113
 • بازدید امروز : 636
 • باردید دیروز : 658
 • گوگل امروز : 20
 • گوگل دیروز : 19
 • بازدید هفته : 3,219
 • بازدید ماه : 5,652
 • بازدید سال : 168,427
 • بازدید کلی : 2,790,142