پنجره پی وی سی چوبی شیشه رنگ چوب با کیفیت در کرج

پنجره پی وی سی چوبی شیشه رنگ چوب با کیفیت در کرج, فروش پنجره یو پی وی سی در کرج, خرید پنجره دوجداره چوبی, قیمت پنجره شیشه رنگی, پنجره upvc رنگ چوب باکیفیت

فروش در پنجره دو جداره کرج
پنجره پی وی سی چوبی شیشه رنگ چوب با کیفیت در کرج,  فروش پنجره یو پی وی سی در کرج, خرید پنجره دوجداره چوبی, قیمت پنجره شیشه رنگی, پنجره upvc رنگ چوب باکیفیت
پنجره پی وی سی چوبی شیشه رنگ چوب با کیفیت در کرج

پنجره پی وی سی چوبی شیشه رنگ چوب با کیفیت در کرجپروفيلهاي مورد نظر پنجره پی وی سی رنگ چوب با توجه به نوع سفارش درب و پنجره انتخاب شده و پس از انجام محاسبات دقيق و مهندسي و آناليز ابعاد درب و پنجره طبق نقشه برش داده مي شوند.سپس تعدادي از اين پروفيلهای pvc به منظور ايجاد شيار آب به دستگاه مربوطه منتقل مي شوند. همزمان با عمليات مذکور پروفيلهاي گالوانيزه که به منظور تقويت پروفيلهاي pvc مي باشند ، برش داده شده و درون آنها با پيچ محکم مي شوند . در ادامه در صورت نياز به نصب دستگيره و يراق آلات (براي بخشهاي بازشو ) سوراخها و شيارهاي مورد نياز توسط دستگاه روي پروفيل تعبيه مي شود .

پنجره پی وی سی چوبی شیشه رنگ چوب با کیفیت در کرج

پروفيل هاي تقويتي آهني بايستي به منظور مقاومت در مقابل خوردگي ،پوشش مناسب داشته باشند .پروفيلهاي تقويتي بايد در داخل پروفيل پي وي سي به گونه اي قرار گيرند که حرکت نکرده و لقي نداشته باشند و استحکام پروفيلهاي پي وي سي را به طور کامل حفظ نمايند ، محاسبات طراحي با اين فرض انجام مي شود که پروفيل تقويتي به طور کامل در داخل پروفيل پي وي سي قرار گرفته و در اثر اعمال بار به پروفيل پي وي سي با آن حرکت نخواهد کرد . استفاده از تقويت دو تکه اي در داخل مقاطع پي وي سي مجاز نبوده و بايد از آن اجتناب شود . پروفيل تقويتي در داخل پي وي سي بايد ثابت گردد،زيرا در غير اين صورت هيچگونه اثر استحکام بخشي نخواهد داشت.

شيشه دو جداره رنگی :

عدم استفاده از شيشه دو جداره در درب و پنجره هاي pvc ميتواند بسياري از خواص پيش گفته را مختل سازد ،لذا بمنظور دستيابي به تمامي مزاياي مذکور استفاده از شيشه دو جداره در اين نوع از پنجره ها نه يک انتخاب بلکه يک الزام است.

در فرايند  توليد شيشه دو جداره ابتدا جامهاي شيشه بوسيله دستگاه حمل بر روي رکهاي دستگاه حمل اتوماتيک قرار مي گيرد به تعدادي که اپراتور مشخص مي کند به ميز برش اتوماتيک انتقال مي يابد اندازه شيشه هاي مورد نظر توسط نرم افزار بهينه سازي جهت به حداقل رساندن ضايعات توسط دستگاه طراحي و سپس برش داده مي شود .شيشه ها پس از جدا سازي به خط توليد شيشه دو جداره منتقل مي شود ابتدا شيشه ها با آب سختگيري شده بطور کامل شسته شده و پس از کنترل کيفي به مرحله بعدي منتقل مي گردد.

به موازات مراحل مذکور فريم هاي ما بين دو جدار (spacer ) توسط دستگاه خم کن (bending) بر اساس اندازه شيشه خم و برش داده مي شود و داخل فريم از مواد رطوبت گير پر مي شود.سپس دو لبه فريم توسط دستگاه بوتيل چسب زده مي شود که به منظور درزگيري و قرار گرفتن اسپيسر ما بين دو شيشه و چسبيدن آنها به يکريگر مي باشد .فريم ها جهت نصب روي شيشه انتقال مي يابند شيشه ها پس از نصب فريم به دستگاه پرس منتقل شده و همزمان گاز آرگون به صورت اتوماتيک به داخل شيشه دو جداره تزريق مي شود سپس توسط روبات محيط شيشه دو جداره با چسب پلي سولفايد به منظور درزبندي ثانويه پر مي شود.

پنجره رنگی پی وی سی

پنجره پی وی سی چوبی شیشه رنگ چوب با کیفیت

اندازه گيري

 از آنجا که تمامي مراحل ساخت درب و پنجره هاي پي وي سي توسط دقيق ترين دستگاهها و ماشين آلات انجام مي شود، اطلاعات ورودي به آن ها ، مربوط به اندازه ها وسايزها بايد کاملاً دقيق و بدون خطا باشد. از اين رو مرحله اندازه گيري بوسيله مترهاي ليزري (Laser measurment ) و توسط پرسنل آموزش ديده در نهايت دقت و ريزبيني انجام مي شود . دقت هر چه بيشتر در اندازه گيري منجر به توليد محصولي با کيفيت و همچنين بدون خطا در نصب مي شود.

طراحي

طراحي از جمله سخت ترین و حساس ترين مراحل ، در فرايند توليد است . طراحي، شامل ساخت و دسته بندي اطلاعات نرم افزاري جهت وارد کردن به دستکاههاي CNCوهمچنين محاسبه قيمت تمام شده و ضمناً کاهش ضايعات و بهينه کردن محصول که نهايتاً منجر به کاهش قيمت تمام شده مي شود ، مي باشد . در بخش طراحي از نرم افزار تخصصي Logikalمحصول شرکت آلماني ORGADATA AG استفاده شده و تيم طراحي از تخصص بالا و تسلط کامل به اين نرم افزار برخوردار مي باشد. از اين رو شرکت شعاع پنجره پارس موفق به دريافت گواهينام? مالکيت وحق استفاده از اين نرم افزار از شرکت مذکور گشته و از پشتيباني فني اين شرکت بهره مند مي باشد.

بازدید : 895 شنبه 01 تير 1398 زمان : 11:4
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 519
 • افراد آنلاین : 4
 • آی پی امروز : 114
 • آی پی دیروز : 113
 • بازدید امروز : 676
 • باردید دیروز : 658
 • گوگل امروز : 21
 • گوگل دیروز : 19
 • بازدید هفته : 3,259
 • بازدید ماه : 5,692
 • بازدید سال : 168,467
 • بازدید کلی : 2,790,182