پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد در کرج

پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد در کرج, پنجره دوجداره یو پی وی سی در کرج, استانداردهای پنجره upvc, قیمت پنجره دو جداره استاندارد کرج, درب و پنجره 2 جداره

فروش در پنجره دو جداره کرج
پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد در کرج, پنجره دوجداره یو پی وی سی در کرج, استانداردهای پنجره upvc, قیمت پنجره دو جداره استاندارد کرج, درب و پنجره 2 جداره
پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد در کرج

پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد در کرج :

در ساخت انواع پنجره یو پی وی سی استانداردهایی وجود دارد که در هنگام تولید باید رعایت شود تا مصرف کننده بتواند از مزایای این درب و پنجره دو جداره و شیشه دو جداره به نحو احسن استفاده کند. این موارد شامل :
✔ پروفیل
✔ یراق آلات پنجره دو جداره
شیشه دو جداره
✔ کیفیت ساخت
✔ نصب یا تعویض پنجره دو جداره

1- پروفیل پنجره یو پی وی سی: از لحاظ کیفی و همچنین از لحاظ قیمت، مهترین نقش در ساخت یک پنجره یو پی وی سی را پروفیل ایفا میکند. هر چقدر یک پروفیل با کیفیت و مرغوب باشد مشکلات آتی پنجره دو جداره یو پی وی سی هم کمتر میشود. شاید یک پنجره با پروفیل نامرغوب یا مرغوب از لحاظ شکل ظاهری برای مصرف کننده عام قابل تشخیص نباشد، اما مشکلاتی که در آینده گریبان گیر مصرف کنندگان میشود، حتی باعث بیزاری آنان از پنجره یو پی وی سی میشود. مشکلاتی از قبیل تغییر رنگ (زرد یا قهوه ای) پروفیل، شکستگی پروفیل و یا حتی تغییر شکل و افتادگی پنجره دو جداره از حالت عادی پروفیلهای نامرغوبی که متاسفانه قیمت کمتری در بازار دارند اما در آینده مشکلات زیادی برای مصرف کننده ایجاد میکنند.

2- یراق آلات پنجره یو پی وی سی: یراق آلات پر مصرف در صنعت درب و پنجره یو پی وی سی شامل تک حالته، دو حالته، کشویی و فولکس واگنی می باشد. اگر یراقی می خواهید که هم از لحاظ کیفی، قیمت و همچنین کارایی در بالاترین سطح باشد، ما یراق دو حالته را به شما پیشنهاد میکنیم. در حال حاضر استفاده از یراق پنجره دو جداره  تک حالته، در دنیا دیگر مرسوم نمیباشد و بیشتر از یراق دو حالته استفاده میکنند.

3- شیشه دو جداره پنجره یو پی وی سی: با توجه به اینکه شیشه دو جداره یک عامل مهم در عایق بندی صدا می باشد بنابراین استاندارد بودن شیشه دو جداره از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.

مشخصات یک شیشه دو جداره استاندارد:

- تزریق گاز آرگون به این دلیل که 1.بهبود دهنده عایق صوتی و حرارتی است 2.در شیشه رنگی یا رفلکس گاز آرگون اجازه اثر گذاری اکسیژن بر کیفیت رفلکس شیشه را نمی دهد.

- تزریق سلیکاژن با دستگاهای مخصوص.

- نصب اسپیسر با بوتیل در شیشه های دو جداره.

- عدم استفاده از اسپیسر بوتیل دار باعث عدم درزگیری اولیه و تخلیه هوا همزمان با تزریق گاز آرگون شده  و عملا تزریق گاز را بی فایده می کند.

- مرحله بعد به شستشوی خوب شیشه ها بستگی دارد چرا که در طول ساخت شیشه دو جداره گرد و غبار و آلاینده های موجود در کارگاه بر روی شیشه نشسته و تنها بعد  از نصب پنجره دو جداره و اقامت ساکنین ایرادهای ساخت شیشه دو جداره مشخص میشود.

در هنگام خرید شیشه دو جداره، حتما از صنعتی بودن آن، اطمینان حاصل فرمایید.

4- کیفیت تولید و ساخت پنجره یو پی وی سی: یک پنجره خوب و استاندارد علاوه بر داشتن فاکتور های ذکر شده از لحاظ مواد اولیه و متریال باید در ساخت آن هم تمام نکات ریز و مهم رعایت شود. اگر مجموعه ای یک پروفیل فوق العاده با کیفیت و خوب به اضافه بهترین یراق آلات و شیشه هم استفاده کند اما نتواند مونتاژ و تولید با کیفیت داشته باشد نمیتواند یک پنجره دو جداره استاندارد و مرغوب  تحویل مصرف کننده دهد. بنابراین داشتن نیروی مجرب و باتجربه و همچنین ماشین آلات ساخت درب و پنجره دو جداره در این صنعت حرف اول را میزند.

5- نصب پنجره یو پی وی سی: در واقع نصب یک پایان خوب برای یک پنجره دو جداره استاندارد میباشد. نکته قابل توجه در نصب استفاده از ملزومات استاندارد در نصب می باشد.

بازدید : 1997 شنبه 25 آذر 1396 زمان : 15:27
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 494
 • افراد آنلاین : 5
 • آی پی امروز : 18
 • آی پی دیروز : 125
 • بازدید امروز : 74
 • باردید دیروز : 637
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 19
 • بازدید هفته : 4,290
 • بازدید ماه : 18,882
 • بازدید سال : 157,813
 • بازدید کلی : 2,779,528