فروش پنجره دوجداره استاندارد در کرج

فروش پنجره دوجداره استاندارد در کرج, عرض و ارتقاع استاندارد پنجره دوجداره, ابعاد استاندارد پنجره دوجداره کرج, قیمت پنجره دو جداره استاندارد در کرج, پنجره کرج

فروش در پنجره دو جداره کرج
فروش پنجره دوجداره استاندارد در کرج, عرض و ارتقاع استاندارد پنجره دوجداره, ابعاد استاندارد پنجره دوجداره کرج, قیمت پنجره دو جداره استاندارد در کرج, پنجره کرج
فروش پنجره دوجداره استاندارد در کرج

فروش پنجره دوجداره استاندارد در کرج :

استاندارد های پنجره دوجداره

- از مهم ترین استانداردهای پنجره دوجداره یو پی وی سی می توان به جنس پروفیل مصرفی اشاره کرد که متاسفانه به راحتي قابل شناسايي توسط خريداران نمی باشد و در اين مورد فقط بايد به استاندارد ها و گواهينامه‌ هاي فني اکتفا کرد.

- باید توجه کرد شکل ظاهری پروفیل پنجره دوجداره بسیار مهم است که باید دارای رنگ یکنواخت بوده و سطح آن از هر گونه ترک و جسم خارجی و حفره به دور باشد.

- هر چقدر پروفیل مصرفی با کیفیت و مرغوب باشد مشکلات آتی پنجره دوجداره یو پی وی سی هم با گذشت زمان کمتر می شود.

- پروفیل های پنجره دوجداره دارای مشکلاتی از قبیل تغییر رنگ پروفیل به زرد و یا قهوه ای، شکستگی پروفیل و افتادگی پنجره دوجداره از حالت عادی برای مصرف کنندگان ایجاد می کند.


یراق آلات پنجره دوجداره

اگر یراق آلات پنجره دوجداره تولید شده براساس استاندارد های ملی نباشد عملیات مناسب میان لاستیک آبندی و پروفیل به درستی صورت نمی پذیرد و در نتیجه پنجره دوجداره تولید شده انتظارات این بحث را به درستی برآورده نمی سازد.

یراق آلات پر مصرف در صنعت پنجره دوجداره شامل تک حالته، دو حالته، کشویی و فولکس واگنی می باشد.

شیشه دو جداره پنجره دوجداره
همانطور که می دانید کیفیت موادی همچون درزگیر بوتیل، پلی سولفاید، رطوبت گیر و اسپیسر در تولید یک قطعه شیشه دوجداره حرف اول را می زند. اگر این مواد به صورت استاندارد و مرغوب در کارخانه ها مورد استفاده قرار گیرند، شیشه های تولید شده تا ده ها سال بدون هیچ گونه مشکلی وظیفه حفظ انرژی و جلوگیری از آلودگی صوتی را انجام می دهند.

با توجه به اینکه شیشه دو جداره یک عامل مهم در عایق بندی صدا و بیشترین سطح پنجره را در برگرفته است بنابراین استاندارد بودن شیشه دو جداره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. مهم ترین مشخصه استاندارد بودن شیشه دوجداره گاز آرگون می باشد، ابتدا به این دلیل که بهبود دهنده عایق صوتی و حرارتی است دوم اینکه در شیشه رنگی یا رفلکس گاز آرگون اجازه اثرگذاری اکسیژن بر کیفیت رفلکس شیشه را نمی دهد.

1-تزریق سلیکاژن با دستگاهای مخصوص انجام میگیرد.

2-نصب اسپیسر با بوتیل در شیشه های دو جداره

توجه کنید که عدم استفاده از اسپیسر بوتیل دار باعث عدم درز گیری اولیه و تخلیه هوا همزمان با تزریق گاز آرگون شده و عملا تزریق گاز را بی فایده می کند.

مرحله بعد به شستشوی خوب شیشه ها بستگی دارد چرا که در طول ساخت شیشه دو جداره گرد و غبار و آلاینده های موجود در کارگاه بر روی شیشه نشسته و بعد از نصب پنجره دوجداره و اقامت ساکنین ایرادهای ساخت شیشه دو جداره مشخص میشود.

کیفیت تولید و ساخت پنجره دوجداره
یک پنجره دوجداره خوب و استاندارد علاوه بر داشتن فاکتورهای ذکر شده از لحاظ مواد اولیه باید در ساخت آن هم تمام نکات ریز و مهم رعایت شود.

اگر مجموعه ای یک پروفیل UPVC فوق العاده با کیفیت و خوب به اضافه بهترین یراق آلات و شیشه هم استفاده کند اما نتواند مونتاژ و تولید با کیفیت داشته باشد نمیتواند یک پنجره دوجداره استاندارد و مرغوب تحویل مصرف کننده دهد.

استانداردهای پنجره دوجداره در نصب

در واقع نصب یک پایان خوب برای یک پنجره دوجداره استاندارد می باشد، اما اگر کار تعویض درب و پنجره های قدیمی به دست افراد کارشناس و زبده انجام نپذیرد نه تنها مشکلات پنجره های قدیمی بر طرف نمی شود، بلکه مشکلات جدیدی نیز ممکن است به این موارد اضافه گردد از جمله این مشکلات می توان به لق بودن پنجره ها، نفوذ آب باران و … اشاره کرد.

بازدید : 2345 یکشنبه 01 بهمن 1396 زمان : 14:17
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 494
 • افراد آنلاین : 12
 • آی پی امروز : 28
 • آی پی دیروز : 125
 • بازدید امروز : 127
 • باردید دیروز : 637
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 19
 • بازدید هفته : 4,343
 • بازدید ماه : 18,935
 • بازدید سال : 157,866
 • بازدید کلی : 2,779,581