خرید پنجره سنتی عایق سرما و گرما در کرج

خرید پنجره سنتی عایق سرما و گرما در کرج, خرید پنجره دوجداره در کرج, فروش پنجره سنتی, قیمت پنجره سنتی یو پی وی سی, نمایندگی پنجره عایق سرما و گرما در کرج

فروش در پنجره دو جداره کرج
خرید پنجره سنتی عایق سرما و گرما در کرج, خرید پنجره دوجداره در کرج, فروش پنجره سنتی, قیمت پنجره سنتی یو پی وی سی, نمایندگی پنجره عایق سرما و گرما در کرج
خرید پنجره سنتی عایق سرما و گرما در کرج

خرید پنجره سنتی عایق سرما و گرما در کرجفرض اینکهپنجره upvc سنتیشما به طور استاندارد تولید و نصب شده باشد و از یراق آلات استاندارد و شیشه دوجداره سنتی و رنگی در آن استفاده شده باشد با تغییر برخی از آیتم ها می توان عایق حرارتی پنجره upvc خود را قوی تر کنید . صرفه جوئي در مصرف انرژي به كمك درب و پنجره هاي دو یا سه جداره یو پی وی سیعایق سر ما و گرما با توجه به اعلام تحقيقات سازمان بهينه سازي مصرف سوخت در ايران در حدود ۴۵%از اتلاف انرژي از طريق پنجره هاي صورت مي گيرد.در صورتيكه در زمستان به قاب پنجره و شيشه آن دست بزنيد خواهيد ديد كه سرد است و اين دليل تبادل حرارتي بين قاب پنجره و شيشه با فضاي بيرون است.با استفاده از پنجره UPVC و شيشه دو جداره تبادل حرارتي از طريق پنجره به حداقل ممكن خواهد رسيد.

خرید پنجره سنتی عایق سرما و گرما در کرج

در ذیل به عوامل تأثیرگذار در عایق حرارتی پنجره upvc می پردازیم:

پروفیل upvc در پنجره سنتی

تعداد کانال ها و ضخامت دیواره ها در پروفیل upvc در عایق حرارتی بودن پنجره یو پی وی سی سنتی بسیار مؤثر می باشد. به عنوان مثال پروفیل upvc پنج کاناله نسبت به 3 کاناله از عایق حرارتی بهتری برخوردار است یعنی اگر در ساخت پنجره upvc از پروفیل 5 کاناله استاندارد استفاده نمایید پنجره upvc شما عملکرد بهتری را در برابر تبادل انرژی و عایق حرارتی خواهد داشت. در شکل ذیل پروفیل upvc  پنج کاناله (سری 70) و 3 کاناله (سری 60) ویستابست نشان داده شده است.

شیشه دوجداره پنجره سنتی

شما می توانید با تغییرات در ساختار شیشه دوجداره، پنجره  سنتیupvc خود را از نظر عایق حرارتی بودن تقویت نماییدهر چقدر ضخامت شیشه های دوجداره کمتر و فاصله بین دوجداره از هم بیشتر باشد، شیشه دوجداره شما و در نتیجه پنجره upvc شما در برابر حرارت عملکرد عایقی بهتری از خود نشان خواهد داد. این بدان جهت است که فضای بیشتری برای تزریق گاز آرگون وجود دارد و گاز آرگون هم ضریب انتقال حرارتی پایینی دارد و یا می توانید با استفاده از شیشه های LOWE که شیشه های کنترل کننده انرژی می باشند، در یکی از دوجدار شیشه دوجداره پنجره upvc خود را کاملاً عایق نمایید.

پنجره دوجداره سنتی

خرید پنجره سنتی عایق سرما و گرما

 

جهت استفاده از شیشه های دوجداره ای که در آنها فواصل بین دوجدار زیاد باشد حتماً باید از پروفیل سری 70 و یا 5 کاناله استفاده شود، چون در این نوع پنجره upvc که با پروفیل سری 70 یا 5 کاناله ساخته شده باشد می توان از ضخامت های بالای شیشه دوجداره تا 32 میلی متر استفاده کرد در این حالت پنجره upvc شماکاملاض عایق حرارتی می باشد. در پنجره upvcسری 70 می توان از شیشه های 3 جداره نیز استفاده کرد.

بازدید : 885 سه شنبه 18 تير 1398 زمان : 11:59
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 439
 • افراد آنلاین : 4
 • آی پی امروز : 135
 • آی پی دیروز : 127
 • بازدید امروز : 1,717
 • باردید دیروز : 1,384
 • گوگل امروز : 790
 • گوگل دیروز : 314
 • بازدید هفته : 1,717
 • بازدید ماه : 26,343
 • بازدید سال : 124,460
 • بازدید کلی : 2,746,175