تعویض پنجره یو پی وی سی مدل جدید کمانی

تعویض پنجره یو پی وی سی مدل جدید کمانی, تعویض پنجره قدیمی, خرید پنجره یو پی وی سی, فروش پنجره مدل جدید, پنجره upvc کمانی, هزینه تعویض پنجره مدل جدید دوجداره

فروش در پنجره دو جداره کرج
تعویض پنجره یو پی وی سی مدل جدید کمانی, تعویض پنجره قدیمی, خرید پنجره یو پی وی سی, فروش پنجره مدل جدید, پنجره upvc کمانی, هزینه تعویض پنجره مدل جدید دوجداره
تعویض پنجره یو پی وی سی مدل جدید کمانی

تعویض پنجره یو پی وی سی مدل جدید کمانی: یکی از راه های عایق بندی، تعویض درب و پنجره قدیمی با مدل جدید استفاده از درب و پنجره دوجداره کمانی می باشد. تغییری که استفاده از پنجره دوجداره موجب می شود، نسبت به هزینه و زمان صرف شده، ارزش بالایی دارد. پس از تعویض پنجره قدیمی با دوجداره کمانی باید انتظاراتی از قبیل کاهش آلودگی صوتی تا 70 تا 100 درصد, عایق بندی 100 درصدی نسبت به گرد و غبار و دود, عایق بندی 100 درصدی نسبت به جریان هوا و همچنین زیبایی نسبت به پنجره قدیمی باید داشت.

تعویض پنجره یو پی وی سی مدل جدید کمانی

نحوه تعویض پنجره قدیمی با پنجره مدل جدید کمانی بدین صورت است که پنجره برش خواهد خورد و به دیوار، سقف و یا کف آسیبی نخواهد رسید. شما بعد از تعویض به هیچگونه عملیات ساختمانی نیاز ندارید و عملیات تعویض پنجره قدیمی با پنجره UPVC بدون تخریب انجام خواهد شد.

تعویض پنجره قدیمی در کوتاه ترین زمان: بطور متوسط تعویض هر درب و پنجره نرمال تقریبا 45 تا 60 دقیقه زمان نیاز دارد. عمل نصب پنجره بصورت همپوشانی و موازی انجام خواهد شد.

تعویض پنجره قدیمی بدون جابجایی: در هنگام نصب نیازی به جابجایی وسایل نیست، کافیست تنها 1.5 متر از اطراف پنجره را خالی کنید. نحوه تعویض بگونه است که خللی در شرایط زندگی ایجاد نمی کند.

تعویض پنجره یو پی وی سی مدل جدید

نحوه تعویض پنجره قدیمی بدون با کمانی

در تعویض پنجره های قدیمی با مدل کمانی تنها اجزایی که از پنجره قدیمی باقی می ماند فریم اصلی آن پنجره است. فریم قبلی دارای شاخک هایی است که در داخل دیوار، هنگام ساخت ساختمان قرار داده شده است. همچنین در بیشتر مواقع قسمتی از این فریم داخل دیوار قرار دارد.در ابتدا هر قسمتی را که با نیروی دست می توان از پنجره جدا نمود مانند لنگه بازشو پنجره را در می آوریمسپس زوارهای (تسمه فلزی) پشت شیشه را باز می کنیم تا مانعی برای برداشتن شیشه ها وجود نداشته باشد.

تعویض پنجره

 در این مرحله قسمت های باقیمانده از پنجره قدیمی را، که قوطی های فلزی هستند که بصورت عمودییا افقی در داخل پنجره قرار دارند، را برش داده و جدا می کنیم.پس از اتمام مرحله قبل، تنها اجزای باقیمانده از پنجره قدیمی فریم قاب دور پنجره ست که جای قرارگیری پنجره دوجداره جدید کمانی را مشخص می کند.

 پنجره های دوجداره یو پی وی سی بازسازی، داراییک لبه می باشد که نقش این لبه، پوشش دادن فریم قبلی است. بطوریکه از داخل منزل، فریم قبل دیده نخواهد شد. پنجره دوجداره بازسازی بر روی فریم قبلی قرار می گیرد و با استفاده از تراز، صاف بودن آنرا کنترل می کنیم.

سپس با پیچ، پنجره دوجداره را ثابت خواهیم کرد. ابعاد و اندازه پیچ ها در صورت نیاز طوری در نظر گرفته می شود که از فریم قدیمی رد شود و وارد دیوار گردد. در مرحله بعد از چسب و فوم برای عایق بندی و درزبندی فاصله بین دیوار با  پنجره دو جداره استفاده می کنیم.

 

یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 4
 • آی پی امروز : 116
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 653
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 15
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 2,074
 • بازدید ماه : 22,728
 • بازدید سال : 161,659
 • بازدید کلی : 2,783,374