آموزش تصویری تعویض پنجره

آموزش نصب پنجره دوجداره بدون تخریب, نصاب پنجره یو پی وی سی, بهترین نصب بدون خرابی برای تعویض پنجره قدیمی آهنی المنیومی, تعویض انواع پنجره قدیمی

فروش در پنجره دو جداره کرج
آموزش نصب پنجره دوجداره بدون تخریب, نصاب پنجره یو پی وی سی, بهترین نصب بدون خرابی برای تعویض پنجره قدیمی آهنی المنیومی, تعویض انواع پنجره قدیمی

آموزش تصویر نحوه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره یو پی وی سی می باشد این آموزش کامل بدون تخریب و نحوه عملکرد نصاب می باشد

 

 سوالات متداول برای تعویض در مشتریان به وحود می آید

تعويض درب و پنجره هاي قديمي به چه صورت است ؟

تعویض پنجره ها از ساده ترین عملیاتهای ساختمانی است. به این ترتیب که درب و پنجره هاي قدیمی با فرز کنده شده و درب و پنجره هاي دوجداره UPVC بوسيله پيچهاي مخصوص بر روي قاب درب و پنجره هاي قبلي نصب مي گردد و توسط  فوم و چسب مخصوص درزگیری می شود.

آیا تعویض درب و پنجره های یو پی وی سی  مستلزم تخریب است ؟

در تعویض پنجره های قدیمی لنگه ها و شیشه های پنجره قدیمی برداشته شده و فریم دورتادور پنجره یا به عبارتی فریم محیطی پنجره که در دیوار فرو رفته باقی می ماند و پنجره دوجداره یو پی وی سی به فریم محیطی باقی مانده پیچ می شود به دلیل استفاده از پروفیل های خاص تعویضی معمولا قسمت کمتری از فریم محیطی بعد از نصب پنجره دو جداره یو پی وی سی دیده می شود .

آیا تعویض پنجره های دوجداره مستلزم آهنگری است ؟

اگر سطح مقطع پروفیل محیطی که از پنجره قدیمی باقی می ماند کمتر از 6 سانت باشد یا باید از پروفیل های بازسازی استفاده کرد و یا با آهنگری و آنکشی سطح مقطع 6 سانت را بوجود آورد . البته استفاده از پروفیل های بازسازی در صورت نصب و ساخت صحیح توصیه می شود .

برای تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره از چه جنس پنجره هایی می توان استفاده کرد؟

برای تعویض پنجره ها به دلیل تنوع و انعطاف پذیری یو پی وی سی و وجود پروفیل های مخصوص بازسازی در این نوع پنجره ها معمولا از پنجره های دو جداره یو پی وی سی به عنوان گزینه جایگزین استفاده می شود و سایر صورتهای پنجره دوجداره معمولا در پرو ژه های تعویضی کارایی ندارند و در صورت استفاده باید بادخور زیاد برای آنها لحاظ شود و معمولا توصیه نمی شوند .

مدت زمان لازم جهت ساخت درب و پنجره های یوپی وی سی معمولا چقدر است ؟

اکثر کارخانه های تولیدی پنجره دو جداره یو پی وی سی معمولا 30 الی 50 عدد پنجره در یک شیفت کاری تولید می کنند اما با توجه به وجود سفارشات قبلی در خط تولید و با توجه به تنوع پروفیل ها و یراق آلات و شیشه و امکان انتخاب هر یک از آنها توسط مشتری و فراهم آوردن آنها توسط تولید کننده معمولا یک پروژه با تیراژ کم تا متوسط حدود 15 الی 30 روز کاری از هنگام تایید نقشه و پرداخت پیش پرداخت و نهایی شدن تولید تا اتمام نصب و تحویل به کارفرما زمان می برد.

در پنجره های رنگی یا در سفارشات تعداد بالا یا در پنجره های خم ، مدت زمان تحویل ممکن است تا 2 الی 4 هفته بیشتر شود .

مدت زمان انجام و نصب پنجره های یوپی وی سی نسبت به سایر انواع پنجره ها چگونه است ؟

به لحاظ آنكه توليد درب و پنجره هاي UPVC كاملاً مكانيزه بوده و با ماشين آلات پيشرفته انجام مي گيرد ، توليد آنها نسبت به درب و پنجره هاي آهني ، آلومينيمي و چوبي سريعتر است. نصب درب و پنجره هاي UPVC نيز احتياج به عمليات بنايي نداشته و با پيچهاي مخصوص به ساختمان متصل شده و با فوم یا چسب مخصوص درزگيري و عايق مي شود. عمليات نصب پنجره ها بسيار سريع است . به طور مثال براي يك ساختمان 6 واحدي با تعداد درب و پنجره هاي استاندارد ، كل پروژه از ثبت سفارش تا توليد و نصب در محل حدود 20 روز كاري مي شود كه شامل 17 روز انتظار نوبت و توليد در كارگاه و 3 روز نصب در محل پروژه مي باشد.

مدت زمان لازم جهت تعویض پنجره ها چقدر است؟

معمولا پنجره های یک واحد بین نصف روز تا دو روز کاری تعویض می شوند.

نحوه نصب درب و پنجره هاي UPVC چگونه است ؟

درب و پنجره هاي UPVC ابتدا به وسيله پيچهاي مخصوص به قاب فلزي تعبيه شده در ساختمان متصل گرديده و سپس با فوم و چسب مخصوص درزگيري و عايق بندي مي شود. فوم در ابتدا به صورت ژله بوده و چند ساعت پس از نصب با افزايش حجم خود باعث استحكام پنجره ها مي گردد.

مراحل قبل از ساخت در و پنجره دوجداره چیست ؟

1- اندازه گیری حدودی و اعلام نقشه و تعداد و محل پروژه به صورت تلفنی توسط خریدار به شرکت سازنده

2- ارسال یا اعلام پیش فاکتور و نقشه اولیه توسط شرکت سازنده

3- اندازه‌گيري دقیق و تهيه نقشه نهایی توسط شرکت سازنده که بصورت رايگان مي‌باشد و جزء خدمات شركت سازنده است. البته سعی کنید قبل از این مرحله شرکت مورد نظر را انتخاب کنید زیرا با توجه به گستردگی شهر و هزینه بر و وقت گیر بودن ارسال کارشناس به محل پروژه ، درخواست کارشناسان متعدد از شرکتهای مختلف برای بازدید ، حجم بازدید های بی ثمر شرکتهای سازنده را بالا برده و ممکن است به مرور زمان و در آینده با زیاد شدن درخواست پنجره های دوجداره باعث اخذ هزینه بازدید توسط شرکتهای معتبر شود و فقط شرکتهای تازه کار و بی تجربه اقدام به ارسال رایگان افراد جهت بازدید نمایند و مشتریان از خدمات و مشاوره رایگان شرکتهای متبر و صاحب نظر محروم گردند.

4-انعقاد قرارداد و اخذ پیش پرداخت و قرار گرفتن در برنامه تولید.

با توجه به زمان بر بودن پروسه بهترین زمان برای اقدامات اولیه جهت سفارش پنجره های دوجداره  در اواخر نازک کاری پروژه و یک ماه قبل از زدن آستری رنگ می باشد . بهترین هنگام جهت نصب پنجره های دوجداره یو پی وی سی پس از زدن آستر رنگ است .

در پنجره های رنگی یا در سفارشات تعداد بالا یا در پنجره های خم ، مدت زمان تحویل ممکن است تا 2 الی 4 هفته بیشتر شود.

هزینه ساخت انواع درب و پنجره های دوجداره در مقایسه با هم چقدر است؟

هزینه ساخت درب و پنجره های دوجداره آهنی ، دو جداره آلومینیومی غیر عایق یا نرمال ، و درب و پنجره دوجاره یو پی وی سی تقریبا یکسان است . با این تفاوت که به طو مثال در پنجره های آهنی کل مبلغ تا هنگام تکمیل پنجره در یک پروسه طولانی مدت در چنین مرحله بابت هزینه ساخت به آهنگر هزینه یراق و قفل و لولا و دستگیره به فروشنده یراق هزینه نصب به کارگر و معمار هزینه شیشه دوجداره به فروشنده شیشه ، هزینه نصب شیشه و لاستیک دور شیشه به نصاب شیشه ، و هزینه نقاشی به نقاش پرداخت می شود که معمولا کل هزینه ها در مجموع از پنجره یوپی وی سی به صورت چشمگیری بالاتر خواهد بود اما بدلیل اینکه سازنده هیچ گاه این هزینه ها را با هم جمع نمی کند متوجه نخواهد شد اما در پنجره یو پی وی سی کل هزینه ها به صورت یکجا و در زمان کوتاه به یک نفر پرداخت می شود که این موضوع باعث چشمگیر شدن مبلغ پرداختی و توهم گرانی یو پی وی سی خواهد شد.

در نهایت این پنچره روزنه ایست برای خروج انرژی و هدر دادن سرمایه و پول شما در ضمن اینکه با ذهنیت عمومی ارزان تر بودن از پنجره یو پی وی سی ذهنیت کلی استفاده از متریال ازان و بی کیفیت را در ساخت ساختمان تداعی می کند و باعث افت قیمت آن ساختمان در مقایسه با ساختمان مشابه با پنجره یو پی وی سی خواهد شد . با توجه به اینکه بعد از مدت کوتاهی جهت ایجاد رفاه و آسایش و جلوگیری از هدر رفتن پول و انرژی ، خریدار ساختمان این پنجره را کلا با پنجره یو پی وی سی عوض خواهد کرد وبه این ترتیب سرمایه و کار و انرژی مملکت به دلیل بی خردی در مدیریت ساخت برای حفظ منافع آیندۀ آن به هدر می رود .

قيمت هر پروژه چگونه محاسبه می شود ؟

تمامي محاسبات از قبيل قيمت نهايي، ليست برش پروفيل، ليست برش شيشه، ليست يراق آلات و ... با  نرم افزار مخصوص صنعت UPVC و توسط كامپيوتر به طور كاملاً دقيق انجام مي شود.

 مدت زمان انجام و نصب هر پروژه چقدر است ؟

به لحاظ آنكه توليد درب و پنجره هاي UPVC كاملاً مكانيزه بوده و با ماشين آلات پيشرفته انجام مي گيرد ، توليد آنها نسبت به درب و پنجره هاي آهني ، آلومينيمي و چوبي سريعتر است. نصب درب و پنجره هاي UPVC نيز احتياج به عمليات بنايي نداشته و با پيچهاي مخصوص به ساختمان متصل شده و با فوم مخصوص درزگيري و عايق مي شود. به همين دليل عمليات نصب نيز بسيار سريع است. به طور مثال براي يك ساختمان 6 واحدي با تعداد درب و پنجره هاي استاندارد ، كل پروژه از شروع توليد تا نصب نهايي 15 روز كاري مي باشد كه شامل 12 روز توليد در كارگاه و 3 روز نصب در محل پروژه مي باشد.

هزینه نصب یا تعویض پنجره های دوجداره چقدر است ؟

هزینه نصب معمولا  10 درصد و هزینه تعویض نیز 10 درصد از کل  مبلغ قرارداد است .

بازدید : 9598 پنجشنبه 16 مهر 1394 زمان : 12:48
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 494
 • افراد آنلاین : 2
 • آی پی امروز : 29
 • آی پی دیروز : 125
 • بازدید امروز : 174
 • باردید دیروز : 637
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 19
 • بازدید هفته : 4,390
 • بازدید ماه : 18,982
 • بازدید سال : 157,913
 • بازدید کلی : 2,779,628