یو پی وی سی کرج - 99

پنجره یو پی وی سی در کرج, پنجره یو پی وی سی در کرج, در و پنجره پنجره upvc، تعویض پنجره شیشه دوجداره، تولید پنجره، پنجره upvc کرج

فروش در پنجره دو جداره کرج
پنجره یو پی وی سی در کرج, پنجره یو پی وی سی در کرج, در و پنجره پنجره upvc، تعویض پنجره شیشه دوجداره، تولید پنجره، پنجره upvc کرج
مزایای خصوصیات پنجره دوجداره سه جداره

مزایا خصوصیات پنجره یو پی وی سی پنجره دوجداره سه جداره که برای همه مهم هست در 100 مورد بیان میکنم مطمئن هستم همگان با خواندن موارد ذیل اهمیت این پنجره را بدانند و بتوانند خانه خود را به بهترین شکل داشته باشند

موارد ذیل از مطالب علمی و تجربی در کل ایران اروپا و آمریکا استفاده شده است جمع آوری شده هست شما می توانید تک تک مطالب به صورت انگلیسی سرچ کنید و ببینید چه مقدار این پنجره ها طرفدار دارد و شرکت ما بهترین تولیدکنندگان را انتخاب را میکند و بهترین را پیشنهاد میدهد

پنجره دو جداره
-1- بالاترین عايق حرارتي و بیشترین صرفه جوئي در مصرف انرژي


-2- بالاترین عايق صوتی و موثرترین نوع پنجره در کاهش آلودگي صوتي و ایجاد محیط آرام برای کار و زندگی


-3- کاهش تابش سرد


-4- مقاوم در برابر نیروی باد، باران و طوفان های شدید


-5- آب بندي کامل وعدم نفوذ آب بداخل در هنگام بارندگي هاي شديد


-6- درزبندي کامل و جلوگیری از ورود گرد و غبار و هوای گرم یا سرد


-7- موثر در حفظ محیط زیست وکاهش آلودگی هوا در اثر کاهش نیاز به روشن کردن وسایل گرما زای تولید کنندۀ دود و دی اکسید کربن و سوزنده اکسیژن


-8- جلوگیری از گرمایش زمین


-9- کاهش هزينه اولیه خرید تاسيسات سرمايشي و گرمايشي به دلیل نیاز به خرید تاسیسات کوچکتر و وجلوگیری از اتلاف فضا برای قراردادن تاسیسات حجیم تر


-10- کاهش هزينه انرژی واستهلاك تاسيسات سرمايشي و گرمايشي


-11- ایجاد محیطی تمیز و شاداب در خانه و محل کار با جلوگیری از ایجاد دود و کاهش اکسیژن در اثر استفاده از کمتر از وسایل گرمازا


-12- ایجاد عمر بیشتر برای رنگ اطاق و پرده ها و مبل و فرشها در اثر شستشوی کمتر


-15- حفظ محیط زیست در اثر کاهش استفاه از مواد شویند


-16- مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش UV وجلوگیری از انتقال آن به داخل خانه با استفاده از شیشه های خاص وحذف اثرات مخرب این اشعه


-17- امکان ایجاد طرح های مختلف هندسی و خم مطابق با معماری ساختمان


-18- استحکام بالا به دلیل شکل هندسی خاص پروفیل UPVC

 
-19- پایداری و عمر بالا و حتی قابلیت استفاده مجدد پس از تخریب و نوسازی


-20- پایداری و ثبات رنگ در شرایط مختلف محیطی


-21- خود رنگ و بدون نياز به مواد نگهدارنده و براق كننده وعدم نیاز به سرویس های مکرر(تعویض، نقاشی و...)


-22- نظافت آسان


-23- بهداشتی و مانع از نفوذ حشرات و میکروبهای بیماری زا


-24- امکان نصب پنجره بعد از نماكاري و رنگ آميزي داخل ساختمان


-25- امکان نصب پرده و توری های خاص و زیبا


-26- غیرقابل اشتعال


-27- حفاظت از محيط زيست از طريق بازيافت و استفاده در صنايع ديگر


-28- نصب آسان


-29- عدم تغییر شکل و ایمنی مضاعف به دلیل استفاده از ورقهای گالولنیزه در داخل خانه های پروفیل

UPVC


-30- ایمنی بالا به دلیل استفاده از یراق آلات چندین زبانه ای


-31- تنوع در طرح و نوع بازشوها و قابلیت باز شدن به صورت های گوناگون مورد نیاز فضاهای مختلف ساختمان


-32- قابليت استفاده از روکش های رنگی طرح دار برای دکوراسیون ها و سلیقه های مختلف


-33- ایجاد سبک سازی ساختمان و مقاوم در برابر زلزله


-34- غير قابل پوسيدگي و زنگ زدگي و مقاوم در برابر عوامل خورندگي (اسيد ها و بازها) و مواد شيميايي


-35- مقاوم در برابرهر گونه شرايط آب و هوايي و بهترین گزینه برای استفاده در مناطق ویلایی و مرطوب


-36- امكان نصب توري ، حفاظ ، کرکره و پرده های زیبا و خاص


-37- جلوگیری از ایجاد میعان و عرق بر سطح شیشه و کاهش دید بیرونی


-38- امکان استفاده بیشتر از فضاهای نزدیک به پنجره ها در طول سال با جلوگیری از ورود هوای گرم یا سرد یا با جلوگیری از تابش گرم و سرد از طریق پنجره ها


39- صرفه جوئي در مصرف انرژي به كمك درب و پنجره هاي دو یا سه جداره یو پی وی سی 


40-با توجه به اعلام تحقيقات سازمان بهينه سازي مصرف سوخت در ايران در حدود 45% از اتلاف انرژي از طريق پنجره هاي صورت مي گيرد.


41-در صورتيكه در زمستان به قاب پنجره و شيشه آن دست بزنيد خواهيد ديد كه سرد است و اين دليل تبادل حرارتي بين قاب پنجره و شيشه با فضاي بيرون است.


42-با استفاده از  و شيشه دو جداره تبادل حرارتي از طريق پنجره به حداقل ممكن خواهد رسيد.


43-تعداد جداره هاي شيشه، وجود گاز خنثی در جدار مياني آنها و نحوه مونتاژ شیشه و پنجره دوجدره در ميزان عایق حرارتی آن موثر است.


44-ایجاد محیطی آرام با پنجره های دویا سه جداره یو پی وی سی


45-میزان آلودگی صوتی در شهرهای بزرگ 80-75 دسی بل و در شهرهای کوچک 55 دسی بل می باشد.


46-وجود کانالهای خالی در میان پروفیلهای UPVC علاوه بر سبک تر کردن وزن باعث می گردد پروفیل پنجره عایق بهتری باشد و از انتقال صداهای محیط خارج به فضای داخلی جلوگیری نماید.


47-با استفاده از شيشه هاي دوجداره و سه جداره در پنجره هاي UPVC و استفاده از چندين درزگير لاستيكي در ساختار پيچيده پروفيل، پنجره هاي مزبور علاوه برعايق حرارتي ، عايق صوتي بسيار خوبي نيز می شوند و مانع از تبادل صوتي محیط داخل به بیرون و انتقال آلودگي هاي صوتی محیط بیرون به داخل خواهند شد.


48-پنجره یوپی وی سی پنجره ای زیبا و مطابق با نما یا دکوراسیون داخلی شما


49-پروفيل هاي UPVC به دليل خصوصيت Thermoplastic (گرمانرم) ، قابليت جوش پذيري داشته و با بهره مندي از ماشين آلات پيشرفته ساخت و مونتاژ ، پنجره هاي UPVC  با اشكال پيچيده، منحني، زاويه دار، خم و ... قابل توليد مي باشند و با كليه طرح هاي معماري مدرن و كلاسيك سازگار هستند. در عين حال با استفاده از پروفيل هاي لمينيت مي توان اين پنجره ها را به صورت رنگي، طرح چوب از سوي نماي داخل يا خارج، درآورده و يا حتی می توان با استفاده از پروفيل هاي آلومينيومي، این پنجره ها را با نماي خارجي آلومينيوم توليد كرد.


50- پنجره هاي UPVC، پنجره هاي سازگار با فضا و محیط خانه 


51-با برخورداري از انواع يراق آلات متنوعي كه در توليد پنجره هاي UPVC قابل استفاده اند، امكان باز شدن پنجره در اشكال مختلف مايل (  Tilt)، چرخشي (  Turn)، كشويي (Sliding  )، دو لنگه (French )... و نيز اشكال تركيبي و چند حالته از جمله Tilt & Turn،Lift-Sliding، Tilt-Sliding ( فولكس واگني )،Lift-Sliding،Slide-folding(آكاردئوني) و ... جهت سازگاري با سليقه و نياز طراح و مصرف كننده فراهم آمده است.


52- پنجره هاي UPVC، پنجره هاي با عمر بالا 


53-UPVC بنا بر خصوصيات ذاتي خود، در مقابل بسياري از عوامل فرساينده طبیعی و شيميائي مقاومت بسيار خوبي از خود بروز مي دهد و اين خصوصيات ، استفاده از پنجره هاي UPVC  را در محيط هاي شيميائي و صنعتي حائز اهميت مي سازد. پنجره هاي UPVC  از زنگ زدگي، خوردگي و تاثيرات مخرب رطربتی ، بارانهای اسیدی و حشرات موذي از قبيل موريانه، سوسك و... نيز مصون مي باشند. ماندگاری وعمر مفید بسیار بالا حتی استفاده مجدد این پنجره ها را پس از تخریب و نوسازی نیز میسر می سازد .


54- پنجره هاي UPVC، پنجره هاي هميشه نو 


55-پنجره هايUPVC  در شرايط مختلف جوي منجمله در مناطق بسيار سرد سير،  در مناطق گرمسير ، در برابر باد و باران هاي اسيدي و نمكي، در برابر آبهاي شور و در محيط هاي مرطوب و شرجي مقاوم بوده و آثاري همچون پوسيدگي  در آنها ايجاد نمي شود.


56- پنجره هاي UPVC، پنجره هاي تميز 


57-از خصوصيات سطحي درب و پنجره هاي UPVC آنست كه قابليت توليد در رنگ هاي مختلفي را داشته و در عين حال به سادگي به كمك محلول هاي شوينده خانگي و آب تميز مي شوند و بر خلاف پنجره هاي چوبي و آلومينيومي خش را در سطح  خود نشان نداده و بنابراين نياز به هرگونه جلا و رنگ آميزي و تعميرات دوره اي ندارد. اين خصوصيت از ديدگاه زيبائي و افزايش جلوه بنا نيز حائز اهميت است . ضمن آنكه هزينه هاي رنگ آميزي اوليه نيز در اين پنجره ها به كلي حذف مي شوند ودر صورت تقاضاي مشتري، پروفيل پنجره مي تواند به صورت رنگي توليد شود.


58- پنجره هاي UPVC، پنجره هاي بهداشتی 


59-با توجه به  خصوصيت UPVC ، رشد باكتري ها و میکروبها در پنجره های UPVC واقع در محيط هاي ميكروبي، بسيار محدود است و حشرات موذی قادر به تخریب و لانه گذاری در آن نمی باشند . اين ويژگي، استفاده از آنرا در محيط هاي بيمارستاني،  کارخانجات صنايع غذائي و محیط های آزمايشگاهي در اولویت قرارداده است.


60- پنجره هاي UPVC، پنجره هاي نفوذ ناپذير 


61-با در نظر داشتن آلودگي هاي نگران كننده هوا و محيط هاي غبار آلود شهري كشور ما و نيز در مناطق بياباني ،  پنجره هايUPVC با ساختار ويژه خود،  مانع بسيار خوبي در برابر انتقال ذرات غبار و آلاينده ها مي باشند.


62-در عين حال نفوذ ناپذيري اين پنجره ها باعث مي شود، هنگام شست و شو از خارج و يا بارندگي هاي شديد، آب به داخل ساختمان نفوذ ننمايد.


63- پنجره هاي UPVC، پنجره هاي سبك و مقام 


64-استفاده از قوطی های گالوانیژه در ساختار چند حفره اي پروفيل هاي UPVC،  موجب شده اين محصولات در عين سبکی ،  از استحكام و مقاومت مكانيكي كافي برخوردار باشند و با ایجاد مقاومت كافي در برابر باد و طوفان مانع ازایجاد لرزش و اصوات مزاحم شوند.


65- پنجره هاي UPVC، پنجره هاي ايمن 


66-يكي از خصوصيات پنجره هاي UPVC امكان استفاده از يراق آلات ويژه و متنوع در آنهاست . يكي از انواع اين يراق آلات ، گونه هاي ضد سرقت آنها مي باشد كه به ويژه در ساختمان هاي ويلائي مورد توجه مي باشند.


67- پنجره هاي UPVC، پنجره هاي غیر قابل اشتعال 


68-از جمله خصوصيات UPVC  آن است كه دماي شروع به ذوب شدن آن C)°385) و بالاتر از دمای احتراق چوب C)°260) است اما بر خلاف چوب در زمان احتراق به یک منبع آتش زا تبدیل نشده و موجب توسعه و انتقال حريق نمی شود .


69- پنجره هاي UPVC، پنجره هاي بازيافت شونده 


70-UPVC  نيز همچون اغلب محصولات پليمري ديگر، قابل بازيافت مي باشد. در مرحله توليد پنجره نیز مي توان ضايعات و بريده هاي غير قابل استفاده پروفيل UPVC را جهت بازيافت مجدد در صنايع ديگري استفاده كرد.


71- پنجره هاي UPVC، پنجره هاي مقاوم در برابر اشعه خورشید 


72-به علت به كارگيري مواد مقاوم در برابر اشعه های آفتاب و تغییرات آب و هوايي، پنجره هاي UPVC در برابر عوامل خارجي مانند تغييرات شديد دما و اشعه خورشید دچار تغيير رنگ، فساد شيميايي، پوسيدگي و ساييدگي نمي شود.


73- پنجره هاي UPVC، پنجره هاي مقاوم در برابر بارانهاو عوامل اسیدی و بازی 


74-پنجره هاي UPVC در مقابل  بسياري از اسيدها و بازها بسيار مقاوم هستند و خورده يا پوسيده نمي شود.


75- پنجره هاي UPVC پنجره هاي مقرون به صرفه یا اقتصادی 


76-با وجودی که هزینه ساخت پنجرۀ دوجداره یو پی وی سی از سایر انواع پنجره های دوجداره پایین تر می باشد به علت دارا بودن بالاترین ضریب عايق دمايي موجب استفاده كمتر از وسايل گرمايشي و سرمایشی در ساختمان شده و منجر به كاهش هزينه هاي مصرفي اين نوع وسايل نیز مي شود.


77- پنجره UPVC پنجره عايق در مقابل الكتريسته 


78-جريان برق از پروفيل يو پي وي سي عبور نمي كند.


79-قابليت بازسازي پنجره هاي قديمي با پنجره UPVC پنجره


80-با استفاده از پروفيل هاي بازسازي یو پی وی سی،  به راحتي مي توان پنجره هاي قديمي را  بدون نياز به تخريب بازسازي كرد.


81- قابلیت استفاده از یراق آلات مطمئن و بادوام در پنجره های UPVC 


82-دراین پنجره ها انواعی از یراق آلات وجود دارند که به گونه طراحی شده اند که سرتاسر پنجره را احاطه کرده و از چهار جهت پنجره را قفل نموده و به راحتی رگلاژ می شوند. این یراق آلات علاوه بر استحکام زیاد، در برابر زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم بوده و به مرور زمان کیفیت خود را از دست نخواهد داد.


83- پنجره UPVC پنجره تنها پنجره یکپارچه و بدون درز 


84-سیستم یکپارچه جوشکاری شده در گوشه ها باعث عدم وجود درزهای ناقل صدا و گرد و خاک در این پنجره ها می شود .


85-در ضمن اینکه وجود درز در پنجره ها امکان شروع تخریب پنجره ها از این محلها را در انواع دیگر پنجره ها میسر می سازد.


86-مانع از نفوذ باران و آب و جلوگیری کننده از ازبین رفتن دیوارهای داخلی مجاور با پنجره


87-با استفاده از نوارهاي آب بندي در اطراف  چهار چوب و قسمت باز شوي پنجره و همچنين عايق بندي دور پنجره در محل همجواري با ديوار ساختمان ،پنجره UPVC مانع از نفوذ آب هاي حاصل از بارش و شستشوي پنجره به داخل ساختمان مي شود. همچنين ايجاد شيارهاي تخليه آب بر روي فريم، باعث هدايت آب هاي وارد شده به پنجره به بيرون مي شود.


88- پنجره های UPVC پنجره های حافظ محيط زيست 


89-پروفيل يو پي وي سي در مقايسه با ساير مصالح به كار رفته در ساخت و ساز قابلیت بازيافت 100%  و برگشت به عرصه توليد براي محصولات پايين دستي پتروشیمی را دارد، از این رو پنجره های یوپی وی سی پنجره های حافظ محيط زيست ارزيابي شده اند.


90- امكان نصب توري ، کرکره و حفاظ و پرده های خاص در پنجره های   UPVC 


91-پنجره هاي ساخته شده از پروفيل يو پي وي سي امكان نصب توري و پرده را جهت جلوگیری از ورود حشرات موذي به داخل ساختمان و رفع مشرفیت و ورود نور مزاحم ایجاد می کند . در میان دوجداره شیشه این پنجره ها می توان حفاظ یا کرکره نیز تعبیه نمود .


92- جلوگیری از نفوذ هوا گرم یا سرد (Air Infiltration) 


93-پنجره هاي يو پي وي سي علاوه براینکه عایق بوده و مانع انتقال حرارت مي شوند ؛ بدليل وجود لاستیکهای متعدد و درزبندي كامل موجب مي شوند تا از ورود نسيم سرد در زمستان و نسيم گرم در تابستان به داخل جلوگيري شود . در نتيجه امکان رسیدن به شرایط مطلوب حرارتي با صرف انرژي كمتر قابل حصول می شود .


94- كاهش آلودگي محيط زندگي با استفاده از پنجره های UPVC 


95-ورود هوا ، آب ، گردو غبار، رطوبت ، بوهاي نامطبوع و ... ميتواند مضرات بسياري براي افراد ساكن در ساختمان به همراه داشته باشد . اين آلودگيها علاوه بر افزايش هزينه هاي درماني خانواده هزينه هاي نظافت و پاكيزگي شامل :
آب ،برق ، مواد شوينده ، تعويض لوازم منزل و ساير موارد را بشدت تحت تاثير قرار خواهد داد . همچنين استفاده بي رويه از مواد شوينده مي تواند صدمات جبران ناپذيري به محيط زيست و منابع آب زيرزميني وارد نمايد . استفاده از پنجره هاي يو پي وي سي بدليل درزبندي كامل از ورود آلودگيهاي ياد شده به داخل ساختمان به ميزان بسيار زيادي جلوگيري نموده و هزينه هاي مربوط به آن را كاهش مي دهد .


97- جلوگیری از تابش سرد یا گرم با پنجره های UPVC 


98-تابش سرد از سطوح عاملی است که می تواند موجب سلب آسايش حرارتي گردد . در واقع هر سطحي دمايي كه دارد را به محيط تابش مي كند . يعني اگر در مقابل سطح يخ با دماي صفر درجه قرار بگيرد دمايي را كه احساس خواهيد كرد تركيبي است از دماي هوا و دماي يخ ، كه موجب مي شود فرد ، دمايي تقريبا نصف دماي هوا را احساس كند . براي مثال اگر دماي هوا در آن لحظه 26 درجه سانتيگراد كه دماي نسبتا گرمي است باشد آن را 13 درجه يعني سرد احساس خواهد كرد . همين اصل در پنجره ها نيز رخ مي دهد به اين دليل كه پنجره هاي آهني با شيشه يك جداره دماهاي بيرون را به راحتي به داخل منتقل مي كنند و براي مثال در دماي 5- درجه هواي بيرون دماي سطح شيشه در داخل به حدود صفر مي رسد و در نتيجه مسئله مشابه ايستادن مقابل يك سطح يخ رخ مي دهد ، عكس اين مسئله در تابستانهاي گرم نيز تكرار مي شود كه خود موجب اتلاف شديد انرژي مي گردد زيرا به ازاي هر يك درجه تغيير درجه حرارت داخل مصرف انرژي ساختمان 6% افزايش مي يابد . اين بدان معني است که در صورت تغيير 5 درجه اي دماي داخل 30% مصرف انرژي بيشتر مي شود . در صورت استفاده از پنجره هاي يو پي وي سي كه داراي شيشه هاي دو جداره با فاصله پر شده از گاز آرگون باشند ، دماي سطح شيشه داخلي و پروفيلها تقريبا با دماي هواي اتاق برابري مي كند. در نتيجه احساس حرارتي مطلوبتري در تابستان و زمستان براي ساكنين که گاها در مجاورت پنجره ها نیز قرار دارند ايجاد مي شود .


99- دلايل محبوبيت پنجره هاي UPVC 

پنجره یو پی وی سی


گر در خيابان هاي حومه انگلستان قدم بزنيد، متوجه خواهيد شد كه در ساخت اغلب خانه ها از در و پنجره هاي UPVC استفاده شده است. حال آن كه حدود پنجاه سال پيش در همان خيابان ها هيچ در و پنجره اي از جنس UPVC وجود نداشت.


-پروفيل UPVC  كه از دهه 1960 به بعد در ساختن در و پنجره مورد استفاده قرار گرفته است، در بيست سال اخير در انگلستان محبوبيت واقعي خود را پيدا كرده است تا جايي كه امروزه در ساخت بيش از 85% از پنجره هاي جديد و نيز جايگزيني پنجره هاي قديمي به كار مي رود.


-با نگاهي به ويژگي هاي UPVC مي توان به سادگي علت محبوبيت آن را دريافت.


-پنجره هاي UPVC بسيار با دوام هستند با طول عمر حداقل 35 سال كه به مراتب بيشتر از طول عمر پنجره هاي قديمي و سنتي مي باشد. همچنين در برابر عوامل جوي، اشعه ماوراء بنفش و بسياري از اسيدها مقاوم هستند، نياز به حفاظت و نگهداري خاصي ندارند و با مواد پاك كننده مناسب به آساني تميز مي شوند اما پنجره هاي قديمي اعم از چوبي و فلزي تقريباً  هر دوسال يك بار نياز به رنگ آميزي دارند تا از تغيير رنگ، خميدگي، پوسيدگي و زنگ زدگي محفوظ بمانند.


-از لحاظ ظاهري، پنجره هاي UPVC با طرح ها و رنگ هاي متنوع، در نماي ساختـمان هاي مدرن زيبايي فوق العـاده اي ايجاد مي نمايند. با وجود گله مندي صاحبان خانه هاي سنتي از اين موضوع كه اين پنجره ها درمنازل آن ها چشم انداز خوبي ندارد.


-پنجره هاي UPVC بازده انرژي منازل را به طور محسوسي بهبود مي بخشند و در افزايش امنيت منازل نقش به سزايي ايفا مي كنند. علاوه بر اين، به دليل استفاده از گالوانيزه در ساختار پروفيل هاي UPVC، از استحكام بالايي برخوردار هستند و به علت به كار گيري نوارهاي آب بندي لاستيكي، از ورود هرگونه آلودگي محيطي به داخل ساختمان جلوگيري به عمل مي آورند.


-امروزه امنيت منازل و حفاظت در مقابل ورود عوامل مزاحم از اهميت ويژه اي برخوردار است. در و پنجره هاي UPVC با داشتن قفل هايي كه در چندين نقطـه تعبيه شده اند، بسيار ايمـن تر از پنجـره هاي قديمي مي باشند.


-با نصب در و پنجره هاي UPVC با شيشه دو و چند جداره اتلاف گرمايي به ميزان قابل توجهي كاهش خواهد يافت كه در كاستن دي اكسيد كربن و گازهاي گلخانه اي جهت حفظ زمين براي نسل هاي آينده بسيار مؤثر خواهد بود.


-اگر در محلي ممـلو از ساختمان يا در مركز شهـري شلوغ زندگي مي كنيد كه صداهاي ناهنجار باعث آزارتان مي شود، بايد بدانيد كه پنجره هاي UPVC  با شيشه هاي دو و چند جداره، نه تنها داراي خاصيت عايق دمايي هستند، بلكه از ورود سر و صدا به داخل منازل نيز جلوگيري به عمل مي آورند. اين پنجره ها به دليل امكان استفاده از يراق آلات (تك حالته، دو حالته، كشويي، بازشو افقي، عمودي و ...) قابليت باز و بسته شدن در جهات مختلف را دارند.


-سهولت نصب ، تنوع در طرح و رنگ، استقامت فیزیکی و پایداری در برابر شرایط جوی مختلف، همچنین قابلیت بازیافت پی وی سی از  دیگر عواملی هستند که موجب رشد این صنعت شده اند. امروزه در کشورهای اروپایی بیش از 70 درصد سهم بازار درب و پنجره متعلق به UPVC است .


-پنجره هاي UPVC  با استفاده از پروفيل هاي بازسازي به راحتي امكان جايگزيني با پنجره هاي قديمي را بدون نياز به تخريب دارا هستند.


-موارد ياد شده تنها بخشي از مزاياي در و پنجره هاي UPVC هستند. بنابراين اگر هنوز در و پنجره هاي منازل خود را تعويض نكرده ايد، با در نظر گرفتن نكات فوق، هرچه سريع تر به انجام اين كار مبادرت نماييد.


یو پی وی سی چیست ؟ 


-UPVC مخفف كلمات (Unplas PolyVinyl Chloride) مي باشد.  اصلي ترين ماده تشكيل دهنده پروفيل یو پی وی سی (PolyVinyl Chloride ) است .


-اين ماده حدود 85 در صد تركيب آميره اوليه توليد پروفيل UPVC را تشكيل مي دهد .
-علاوه بر اين ماده ، مواد افزودني ديگري نيز جهت ايجاد خواص مورد نياز به تركيب اضافه مي شود كه عدم وجود آنها يا تغيير ميزان بكار رفته در فرمولاسيون مي تواند محصول نهايي ساخته شده را به شدت تحت تاثير قرار دهد .


-از مواد افزودني مي توان به شرح زير اشاره كرد :


-1 - پر كننده ها Fillers

-2 - روانسازها Lubricants

-3 - تثبيت كننده هاي حرارتي Stabilizers

-4 - تثبيت كننده هاي رنگي

-5 - كمك فرايندها

-6 - مقاوم كننده ها در مقابل ضربه

Impact Modifier

 

گروه صنعتی ماندگار بزرگ صنعت upvc ایران، اولین سایت تخصصی نیازمندیهای درب و پنجره یو پی وی سی و صنایع وابسته از قبیل: پروفیل درب و پنجره UPVC - یراق آلات upvc انواع پنجره دو جداره upvc و درب های دوجداره upvc بهترین قیمت پنجره دو جداره | فروش پنجره های دو جداره و UPVC با کیفیت بسیار بالا و طرح ها و مدل های متنوع.سفارش انواع در پنجره یو پی وی سی

بازدید : 2778 جمعه 17 مهر 1394 زمان : 12:53
پنجره دوجداره با کیفیت

پنجره دوجداره با کیفیت

گاهی برخی از افراد از خود سوال میکنند که چطور بعضی از دوستان و آشنایان آنها همیشه

خریدهای خوب و عالی دارند و همیشه از خرید های خود احساس رضایت مندی میکنند؟

پروسه خرید برعکس تصوری که وجود دارد امری کاملا مهم و پیچیده میباشد و یک سری 

اصول مهم دارد، که باید آن را رعایت کرد تا بتوان یک خرید خوب و عالی داشته باشیم.

 

ما یک سری اصول مهمی که  در خرید درب و پنجره دوجداره upvc و کلا هر نوع پنجره دوجداره که باید بدانید را به شما میگوییم.

اول از همه اینکه دقیقا بدانید که چه میخواهید .شما چه نوع پنجره ای با توجه به شرایط منزل

خود برای اتاقهای خواب ، پذیرایی ، آشپزخانه ، راهروها و … میخواهید .مثلا برای آشپز خانه

با توجه به  قرار گرفتن سینک ظرف شویی یا گاز ویا هر وسیله ای که شما در آشپز خانه استفاده میکنید باید نوع پنجره خود را انتخاب بکنید.

دوم اینکه ،شما از مشکلات خانه خود در زمینه پنجره ، بیشتر از هر شخص دیگری مطلع هستید بنابراین قبل از اینکه کارشناس پنجره به منزل شما برای اندازه گیری و مشاوره بیاید تمام مشکلات در رابطه با پنجره را در کاغذی یادداشت کرده و با کارشناس تمام آنها را مطرح کنید تا کارشناس بتواند بهترین نوع پنجره دو جداره را با توجه به مشکلات منزلتان  طراحی بکند.

دیگر اینکه ، با آگاهی کامل خرید کنید، خریدن یک جنس مرغوب با قیمت مناسب یک خرید خوب محسوب میشود،ولی هر چقدرکه شما یک جنس بی کیفیت و نامرغوب را ارزان بخرید مسلما این خرید شما به هیچ عنوان خوب محسوب نمیشود.ما درباره پنجره های خوب و مرغوب در قسمتهای مختلف سایت کاملا و به تفسیر برای شما توضیح داده ایم.

در آخر اینکه قبل از بستن قرارداد و ساخته شدن پنجره های دو جداره منزل خود هر گونه سوال و اطلاعات در رابطه با، باز شوها ، ومخصوصا نوع شیشه ها از نظر نور دهی دارید ،از کارشناس  بپرسید وبعذ از اخذ آگاهی کامل تصمیم نهایی خود را بگیرید .

زیرا تغییر عقیده بعد از ساخته شدن پنجره ها و شیشه ها منجر به پرداخت هزینه اضافی برای شما میشود.

بازدید : 2653 دوشنبه 13 مهر 1394 زمان : 0:0
پرده کرکره داخل شیشه در البرز کرج

گروه صنعتی ماندگار تولید کننده انواع درب و پنجره های دوجداره UPVC با تکیه بر شبکه وسیع مونتاژ کاران متخصص و مجهز در سرتاسر استان البرز_کرج و دیگر شهرهای میهن عزیزمان ایران اماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز میباشد.

 مفهوم نصب پرده کرکره بین دو شیشه، امر جدیدی است و در ساخت و ساز های مدرن به عنوان یکی از راهکارهای زیبایی و تزئینی مطرح شده است. این امر در عین حال که کنترلی عالی بر نور تابشی خورشید اعمال نموده و محیطی دلپسند در محل مربوطه ایجاد می نماید، ویژگی های خاصی را نیز بوجود میآورد که در پرده کرکره های عادی یا هر نوع پرده یا جداکننده دید محیطی وجود ندارد. از جمله نتایج آن : عدم انتقال حرارت به داخل به دلیل تابش آفتاب به پرده و گرم شدن آن، تمیز و پاکیزه ماندن پرده در همه حال به دلیل ایزوله بودن آن از محیط داخل و خارج ساختمان که بهداشتی بودن آن را تضمین میکند و مناسب محیط آزمایشگاهی و درمانی است، عمر زیاد به دلیل عدم تماس و برخورد با عوامل محیطی است، و کاهش دهنده بسیار موثر هدر رفتن انرژی به دلیل عدم انتقال حرارت تابشی آفتاب است. در زیر برخی از ویژگی های پرده کرکره ایزوله بین شیشه دوجداره معرفی میشود:

محافظت در برابر نور خورشید

ورود نور خورشید از بیرون تحت کنترل قرار دارد و از این طریق میزان آن کاهش یافته و یا مطابق با نیازهای ما تسهیل می گردد.

مجموعه ای از مدل های موجود که بر اساس نیازهای مختلف سازگار پذیر می باشد، از مدل های قدیمی تا محفظه های داخلی به ابعاد ۲۰ تا ۲۵ میلیمتر عرضه شده که امکان تنظیم کرکره مطابق با سامانه های نسل قبلی دارای محفظه های باریکتر ۱۶ میلیمتری را فراهم می کند.

محافظت آکوستیکی

با وجود آن که عنصر ساده شیشه دو جداره موجب محافظت دمایی قابل ملاحظه برای ما می شود، کرکره های داخلی محافظت مزبور را تقویت کرده از سویی احتمال ترکیبات شیشه های مختلف (ضخامت بالا، شیشه های آکوستیک و …) نیز مطرح است که می تواند امکانات گسترده تری را فراهم نموده و مجموعه ای از ترکیبات شیشه ای نیز به منظور تامین هرگونه نیازی در این میان مد نظر قرار دارد.

محافظت حرارتی

به لحاظ محافظت حرارتی، IGBU با یک شیشه سه جداره با شیشه هایی با ضخامت برابر و ترکیبی از شیشه های معمول قابل قیاس است که البته همانند مورد قبل، امکان ترکیب شیشه های خاص محافظت حراتی که موجب افزایش احتمال یاد شده می شوند نیز وجود دارد.

زیبایی منحصر بفرد

در بسیاری از موارد ما با ساختمان هایی روبرو می شویم که بدلیل انواع رنگ های حاصل از شکل دلخواه و مورد نظر ساکنین زیبایی ظاهری آن ها از میان رفته و جذابیت ناشی از یکنواختی و یکدستی ساختمان دستخوش تغییر شده است. IGBU متضمن تحقق و حفظ زیبایی مورد نظر با گذشت زمان است، چرا که امکان تغییر و یا دستکاری در آن وجود ندارد.

ماندگاری سامانه

با وجود آن که در بدو امر مثال ذیل بسیار سطحی به نظر می رسد، اما با تجزیه و تحلیل مثال مزبور، می توان به درستی آن پی برد. اکثریت قریب به اتفاق آثار هنری ارائه شده در موزه های سرتاسر جهان کمتر در برابر عواملی بیرونی- که عناصر تشکیل دهنده IGBU هستند- قرار دارند. حال بیایید این موضوع را بررسی کنیم: تمامی اجزای IGBU در داخل یک محفظه با ویژگی های کاملا شیمیایی قرار داشته و دارای دو آب بندی محافظتی یکی از جنس بوتیل و دیگری از پلی سولفید می باشند. قسمت داخلی محفظه با نمک هیگروسکوپیک نم زدایی شده که در قسمت داخلی پروفیل جدا ساز تعبیه گردیده است. بر این اساس، امکان تغییر رطوبت و خشکی که تخریب را در پی دارد وجود نداشته و امکان دستکاری در عوامل بیرونی- همانند عناصر پاک کننده، خورنده و یا اعوجاج ناشی از دمش- وجود نخواهد داشت. تنها تماس با قسمت بیرونی از طریق نیروی آهن ربا است که موجب جذب آهن ربا می گردد. ماندگاری این قسمت بیش از چهارصد سال می باشد. تحقیقات انجام شده امکان تضمین ایمنی کلی کالا به مدت حداکثر ۱۰ سال برای مکانیسم های داخلی IGBUها را فراهم می آورد. آیا می دانید بسیاری از آثار هنری با بهره گیری از این روش از سطح محافظتی یکسانی برخوردار می باشند.

عدم نیاز به نگهداری

با توجه به شرایط موجود پیشین، مطمئنا نیازی به نگهداری وجود ندارد زیرا تنها جنبه ای که می بایست مد نظر قرار داد، پاکی قسمت بیرونی شیشه است. در کنار عدم وجود گرد و خاک بر روی تیغه های کرکره و یا قسمت داخلی محفظه، میکرو ارگانیسم ها و یا باکتری ها (موجود در بیمارستان ها و آزمایشگاه ها ، اتاق های تمیز یا کلین روم ها و مکانهای تجاری و…) این امر مصداق خواهد داشت چرا که امر مزبور به شکل سامانه ای متشکل از یک شیشه دو جداره با کرکره است که با یک فرمان مکانیکی مورد بهره برداری قرار می گیرد. سامانه مزبور به هیچ عنوان پیش پا افتاده نبوده و صرفه جویی اقتصادی احتمالی ناشی از عدم نیاز به نگهداری علی الخصوص در ساختمان های عمومی همانند بیمارستان ها، درمانگاه ها، آزمایشگاه ها، مدارس، دانشگاه ها، هتل ها و … -که بر آن اساس نیازی به تعویض کرکره و یا پرده ها بدلیل شکستگی و یا مرور ایام نبوده- و پاک ماندن و عدم نیاز به تعویض آن ها با گذشت زمان، قابل ملاحظه می باشد.

سازگاری با انواع مختلف فریم ها

برخلاف پرده کرکرده ایزوله شده در شیشه دو جداره که نیازمند پروفیل های خاصی برای نصب می باشند، نخستین مدل های با محفظه های ۲۰ تا ۲۵ میلیمتری از قبل سازگاری قابل ملاحظه ای را را با پروفیل های اندازه بزرگ از خود نشان داده اند.با ارائه مدل های نسل آخر از قبیل (TRIFLEX 16) در آینده می توان نسبت به مدیریت امر به منظور کاهش محفظه داخلی مطابق با بالاترین استانداردهای بازار اروپا با استفاده از یک محفظه داخلی ۱۶ میلیمتری اقدام نمود که جزو سخت گیرانه ترین استانداردها بوده و مشتمل بر پروفیل تفکیک کننده و عدم وجود منافذ در قسمت های مرئی کرکره ها می باشد. این مدل بالاترین میزان ایجاد سایه را داشته و بیش از همه توسط سازندگان شیشه دو جداره در کشور مورد استفاده قرار گرفته و اخیرا نیز در خارج از کشور عرضه شده است.

رنگ بندی پرده 2 جداره

۱- تولید کننده مستقیم و بی واسطه درب و پنجره دوجداره upvc

۲- تولید کننده شیشه های دو و سه جداره صنعتی با تزریق گاز ارگون

۳- تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره UPVC

۴- تولید و فروش پرده کرکره داخل شیشه های دوجداره

۵- تولید و فروش انواع توری های ضد حشره : رولینگ و پلیسه

این نوع پرده بدلیل کنترل کامل نور ورودی از اولویت های اول خریداران است .ماهیت فنی این نوع پرده مبتنی بر کاهش و جلوگیری از تابش آفتاب و امکان بازتاب آن به سقف از مزایای استفاده از این نوع پرده ها بشمار میاید . از مدل های منحصر به فرد این نوع پرده می توان به مدل پریواسی اشاره کرد که که قابلیت تاریک سازی محیط را بصورت کامل انجام میدهد .


پرده ضد حرارت عایق نور

مزایای پرده کرکره های فلزی

– بسیار با دوام است .

– نگهداری و نظافت آنها بسیار آسان است .

– دارای طیف گسترده ای از رنگهای زیبا است .

– دارای قابلیت تنظیم کنترل دید است .

– امکان نصب بین شیشه های دو جداره را دارا است .

– قابلیت نصب بصورت برقی با ریموت کنترل را داراست .

انواع کرکره فلزی از نظر سایز :

کرکره فلزی ۱۶ میلیمتری .

کرکره فلزی ۲۵ میلیمتری

نحوه محاسبه کرکره های آلومینیومی :

– مساحت ۱٫۵ متر مربع ۱٫۵متر مربع محاسبه میگردد.

– جمع معدل ساخت یک و نیم متر مربع کمتر، یک و نیم متر مربع محاسبه می شود.

 

 

گروه صنعتی ماندگار بزرگ صنعت upvc ایران، اولین سایت تخصصی نیازمندیهای درب و پنجره یو پی وی سی و صنایع وابسته از قبیل: پروفیل درب و پنجره UPVC - یراق آلات upvc انواع پنجره دو جداره upvc و درب های دوجداره upvc بهترین قیمت پنجره دو جداره | فروش پنجره های دو جداره و UPVC با کیفیت بسیار بالا و طرح ها و مدل های متنوع.سفارش انواع در پنجره یو پی وی سی

 

بازدید : 2844 دوشنبه 13 مهر 1394 زمان : 0:0

تعداد صفحات : 104

یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 413
 • افراد آنلاین : 2
 • آی پی امروز : 90
 • آی پی دیروز : 139
 • بازدید امروز : 538
 • باردید دیروز : 561
 • گوگل امروز : 34
 • گوگل دیروز : 68
 • بازدید هفته : 3,160
 • بازدید ماه : 2,580
 • بازدید سال : 573,817
 • بازدید کلی : 2,090,435