پنجره شیک شیشه دودی عایق صوتی upvc

پنجره شیک شیشه دودی عایق صوتی upvc, پنجره دوجداره شیک, فروش شیشه دودی, خرید پنجره یو پی وی سی عایق, قیمت پنجره upvc, پنجره دوجداره عایق صوتی

فروش در پنجره دو جداره کرج
پنجره شیک شیشه دودی عایق صوتی upvc, پنجره دوجداره شیک, فروش شیشه دودی, خرید پنجره یو پی وی سی عایق, قیمت پنجره upvc, پنجره دوجداره عایق صوتی
پنجره شیک شیشه دودی عایق صوتی upvc

پنجره شیک شیشه دودی عایق صوتی upvc : شیشه دو جداره دودی از کنار هم قرار گرفتن و چسبیدن دو یا چند عدد شیشه هم سایز ساخته می شود. تشکیل شیشه های کنار هم قرار گرفته همراه با یک قاب آلومینیومی بنام اسپیسر و مواد رطوبت گیر یک واحد غیر قابل نفوذ را تشکیل میدهد. بین دو قاب شیشه برای به وجود آوردن محفظه ای همگن از هوای خشک با گاز آرگون پر میشود. بنابراین میزان انتقال حرارتی و نفوذ سرو صدا به داخل ساختمان به میزان زیادی کم میشود. تزریق گاز شیشه دو جداره را به یک عایق ایده آل حرارتی و صوتی تبدیل می نماید. شیشه دوجداره استاندارد به صورت چشمگیری باعث کاهش اتلاف انرژی میشود.

 

 

 

 

پنجره شیک شیشه دودی عایق صوتی upvc

شیشه

شیشه با واحد شمارش جام و در ابعاد حدودی 2100 * 3250 ، در انبار کارخانه تخلیه میگردد.شیشه ها از ضخامت 2.5 الی 20 میلیمتر موجود بوده که در صنعت شیشه دو جداره فقط از 4،5و 6 میلیمتر آن استفاده میگردد که در این حالت به درخواست مشتری ضخامت هر کدام از لایه شیشه ها می تواند انتخاب شود. شیشه های تک جداره در رنگ بندی های مختلف اعم از ساده ، مشجر ، سند پلاست ، برنز ، دودی ، آبی ، سبز و صورتی که رفلکسهای این رنگها نیز موجود میباشد. 

پنجره هایی با شیشه های رنگی و دودی  به دو دسته رنگی معمولی و رنگی رفلکس تقسیم بندی میگردد (منظور از رفلکس در یک سمت این شیشه از جیوه استفاده شده که جیوه باعث شکست نور شده و شیشه به صورت ائینه ای از بیرون ساختمان دیده شود ولی در شب شیشه رفلکس با رنگی معمولی هیچ گونه تفاوتی ندارد. 

برش شیشه

پس از سفارش مشتری به شرکت تولید شیشه دودی دو جداره ابعاد شیشه ها در برنامه ای خاص شیشه ایجاد شده و نقشه سیستمی ایجاد شده تا دستگاه برش شیشه ، برش شیشه های جام را آغاز نماید. پس از برش شیشه ها در ابعاد سفارشی و دپو شدن در محل مخصوص شستشو از طرف دیگر طبق ابعاد برش همان ابعاد به صورت سیستمی وارد دستگاه برش اسپیسر میشود.  

برش اسپیسر

اسپیسر پروفیلی آلومینیومی در ضخامت های مختلف که از پهنای 6 میلیمتر تا 24 میلیمتر موجود بوده و وظیفه آن نگهداری رطوبت گیر داخل خود و ایجاد فضا بین دو لایه شیشه بیرونی و داخلی میباشد که نسبت به نیاز مشتری برای ضخامت کل شیشه و انتخاب ضخامت شیشه هر کدام از اسپیسرهای یاد شده مورد استفاده میباشد. 

به طور مثال در صورتیکه مشتری نیاز به شیشه ای با ضخامت 22 میلیمتر داشته باشد و درخواست وی شیشه لایه بیرونی 6 میل و داخل 4 میل باشد ، میبایستی از اسپیسری با ضخامت 12 میلیمتر استفاده گردد.اسپیسر آلومینیومی با داشتن سوراخ های بسیار ریز در یک طرف باعث تبادل هوا و جذب رطوبت از آن طریق میشود.  

سیلی کاژل – رطوبت گیر

سیلی کاژل شباهتی زیاد با خاک داشته که در سایزهایی ریز و درشت (به اندازه ماش) بوده که جایگاه ان داخل اسپیسر آلومینیومی و وظیفه آن جذب رطوبت داخل شیشه و جلوگیری از بخار زدگی بین شیشه میباشد. 

پس از قاب شدن اسپیسرهای آلومینیومی توسط دستگاه تمام اتوماتیک که کار برش و خم کردن اسپیسر را به عهده دارد ، اسپیسر قاب شده در دستگاه سیلی کاژل پر کن سوراخ کاری ها لازم انجام شده (سوراخ کاری ، تزریق سیلی کاژل و تزریق گاز) و سیلی کاژل احیا شده (گرم شده ) به اسپیسر تزریق میگردد.

پنجره شیشه دودی

پنجره شیک شیشه دودی عایق صوتی

یکی از مهمترین وظایف دستگاه سیلی کاژل پرکن ، احیا کردن سیلی کاژل است. پس از باز شدن پک عایق سیلی کاژل ، این مواد وارد منبع دستگاه شده و تا زمان تزریق به اسپیسر از جذب رطوبت هوا جلوگیری مینماید.

مهمترین مورد تفاوت شیشه های دستی و صنعتی مشخص میشود که در شیشه های دستی پس از باز شدن پک سیلی کاژل بدلیل اینکه سیلی کاژل به صورت دستی و با پیمانه داخل اسپیسر ریخته میشود ، حداقل 24 ساعت سیلی کاژل در معرض هوا بوده و رطوبت فضا را به خود جذب کرده و به همان شکل وارد اسپیسر میشود که دیگر توان گرفتن رطوبت داخل شیشه را نداشته و شیشه پس از چند ماه دچار بخارزدگی میشود.

 

بازدید : 1004 سه شنبه 24 ارديبهشت 1398 زمان : 15:14
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 7
 • آی پی امروز : 119
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 741
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 15
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 2,162
 • بازدید ماه : 22,816
 • بازدید سال : 161,747
 • بازدید کلی : 2,783,462