هزینه تعویض پنجره دوجداره عایق یو پی وی سی

هزینه تعویض پنجره دوجداره عایق یو پی وی سی، قیمت تعویض پنجره آهنی با دو جداره، نصب درب و پنجره دوجداره استاندارد، تعویض پنجرهای قدیمی بدون تخریب

فروش در پنجره دو جداره کرج
هزینه تعویض پنجره دوجداره عایق یو پی وی سی، قیمت تعویض پنجره آهنی با دو جداره، نصب درب و پنجره دوجداره استاندارد، تعویض پنجرهای قدیمی بدون تخریب
هزینه تعویض پنجره دوجداره عایق یو پی وی سی

هزینه تعویض پنجره عایق دو جداره  یو پی وی سی با توجه به ابعاد استفاده شده در پنجره متفاوت است. قیمت تمام شده پنجره استاندارد کرج نسبتا کمتر از پروفیل های دیگر است و استفاده از انواع بازشو های مختلف در قیمت نهایی تاثیر گذار است. علاوه بر این هزینه تعویض و جایگزینی پنجره  جدید بیشتر از جایگذاری پنجره در ساختمان نوساز است. یکی از مواردی که در هنگام خرید پنجره استاندارد کرج با آن مواجه می شویم، قیمت مناسب درب و پنجره استاندارد  کرج در کنار کیفیت آن می باشد.  هزینه تعویض پنجره استاندارد  کرج در حالت کلی به نوع پروفیل استاندارد (بطور مثال ویستابست، وین تک ، فیرات و …)، یراق آلات مصرفی و شیشه دوجداره یا شیشه سه جداره بستگی دارد. اغلب مشتریان برای مقایسه قیمت شرکت های تولید کننده درب و پنجره UPVC بدون در نظر گرفتن موارد بالا درخواست هزینه تعویض پنجره دوجداره یو پی وی سی را دارند.

هزینه تعویض پنجره عایق دو جداره  یو پی وی سی با توجه به ابعاد استفاده شده در پنجره متفاوت است. قیمت تمام شده پنجره استاندارد کرج نسبتا کمتر از پروفیل های دیگر است و استفاده از انواع بازشو های مختلف در قیمت نهایی تاثیر گذار است. علاوه بر این هزینه تعویض و جایگزینی پنجره  جدید بیشتر از جایگذاری پنجره در ساختمان نوساز است. یکی از مواردی که در هنگام خرید پنجره استاندارد کرج با آن مواجه می شویم، قیمت مناسب درب و پنجره استاندارد  کرج در کنار کیفیت آن می باشد.  هزینه تعویض پنجره استاندارد  کرج در حالت کلی به نوع پروفیل استاندارد (بطور مثال ویستابست، وین تک ، فیرات و …)، یراق آلات مصرفی و شیشه دوجداره یا شیشه سه جداره بستگی دارد. اغلب مشتریان برای مقایسه قیمت شرکت های تولید کننده درب و پنجره UPVC بدون در نظر گرفتن موارد بالا درخواست هزینه تعویض پنجره دوجداره یو پی وی سی را دارند..

در حالیکه بدلیل تلرانس ۵۰تا ۲۰۰درصدی این قیمت، مقیاس خوبی برای مقایسه  هزینه تعویض پنجره استاندارد  کرج نمی باشد و آنرا می توان تنها برای تعیین بودجه موردنیاز برای خرید این محصول در نظر گرفت. در موارد اعلامی زیر دلایل تفاوت هزینه تعویض پنجره دوجداره یو پی وی سی را در پنجره ای با عرض و ارتفاع ۱متر(ابعاد ۱مترمربع) بررسی می کنیم تا مواردی را که باعث افزایش قیمت این محصول می شود را مشخص کنیم. در مورد تعویض پنجره عایق  با پنجره دوجداره یو پی وی سینیز به همین صورت می باشد.

هزینه تعویض پنجره عایق دو جداره

نوع اول: پنجره UPVC ثابت

 پنجره کاملا ثابت و بدون بازشو در نظر گرفته می شود.

 متراژ پروفیل استاندارد مورد استفاده : ۴٫۰۲متر

مقدار شیشه دوجداره مورد استفاده: ۰٫۸۲متر مربع

   هزینه تعویض پنجره UPVC با در نظر گرفتن ثابت بودن آن: قیمت تقریبی X

 

نوع دوم: پنجره UPVC یک لنگه بازشو تک حالته

پنجره به دو لنگه تقسیم می شود و یکی از لنگه ها بصورت تک حالته بازشو می باشد. در این نوع پنجره بدلیل استفاده از لنگه بازشو، مقدار پروفیل تقریبا دو برابر شده است.

 مقدار پروفیل UPVC مورد استفاده : ۷٫۷۳متر

مقدار شیشه دوجداره مورد استفاده: ۰٫۶۵متر مربع

یراق به کاربرده شده: ۱عدد یراق تک حالته

  هزینه تعویض پنجره استاندارد  کرج با در نظر گرفتن ثابت بودن آن: قیمت تقریبی ۱٫۷۸برابر   X

 نوع سوم: پنجره UPVC یک لنگه بازشو ۲حالته

 پنجره به دو لنگه تقسیم می شود و یکی از لنگه ها بصورت دو حالته بازشو می باشد. تنها موردی که به این نوع پنجره اضافه می شود، هزینه ۱دست یراق دو حالته پنجره UPVC و نصب آن می باشد.

 مقدار پروفیل UPVC مورد استفاده : ۷٫۷۳متر

مقدار شیشه دوجداره مورد استفاده: ۰٫۶۵متر مربع

یراق به کاربرده شده: ۱عدد یراق دو حالته

  هزینه تعویض پنجره استاندارد کرج با در نظر گرفتن ثابت بودن آن: قیمت تقریبی ۲برابرX

 نوع چهارم: پنجره UPVC با دو لنگه بازشو تک حالته

 پنجره به دو لنگه بازشو تقسیم می شود که هردو بصورت تک حالته باز می شوند.

 متراژ پروفیل استاندارد استفاده شده : ۱۰٫۵۳متر

مقدار شیشه دوجداره مورد استفاده: ۰٫۵۳متر مربع

یراق به کاربرده شده: ۲عدد یراق تک حالته

  هزینه تعویض پنجرهUPVCبا در نظر گرفتن ثابت بودن آن: قیمت تقریبی ۲٫۳۷برابر X

 در موارد بالا  هزینه تعویض پنجره استاندارد  کرج را   xرا در نظر گرفته و برای قیمت سایر پنجره ها از ضریب استفاده کرده ایم. لازم بذکر است در مطالب بیان شده تنها پنجره دوجداره یو پی وی سیتک حالته و دوحالته درنظر گرفته شده است و پنجره استاندارد  کرج کشویی، فرانسوی، فولکس واگنی که موجب افزایش ضریب و  هزینه تعویض پنجره می شوند را در نظر نگرفته ایم. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چه عواملی موجب افزایش  هزینه تعویض پنجره   به صفحه عوامل موثر بر  هزینه تعویض پنجره  مراجعه کنید و همچنین برای استعلام قیمت و همچنین مشاوره کافیست با کارشناسان پنجره ماندگار تماس حاصل فرمایید.

 

بازدید : 1589 سه شنبه 15 آبان 1397 زمان : 16:8
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 7
 • آی پی امروز : 119
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 737
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 15
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 2,158
 • بازدید ماه : 22,812
 • بازدید سال : 161,743
 • بازدید کلی : 2,783,458