نمایندگی درب پنجره یو پی وی سی در کرج

نمایندگی درب پنجره یو پی وی سی در کرج : با توجه به مزایای قابل توجه درب پنجره یو پی وی سی شرکت های زیادی به صورت قانونی یا غیر قانونی اقدام به تولید و فروش درب پنجره یو پی وی سی کرده اند. این شرکت ها

فروش در پنجره دو جداره کرج
نمایندگی درب پنجره یو پی وی سی در کرج : با توجه به مزایای قابل توجه درب پنجره یو پی وی سی شرکت های زیادی به صورت قانونی یا غیر قانونی اقدام به تولید و فروش درب پنجره یو پی وی سی کرده اند. این شرکت ها
نمایندگی درب پنجره یو پی وی سی در کرج

نمایندگی درب پنجره یو پی وی سی در کرج : با توجه به مزایای قابل توجه درب پنجره یو پی وی سی شرکت های زیادی به صورت قانونی یا غیر قانونی اقدام به تولید و فروش درب پنجره یو پی وی سی کرده اند. این شرکت ها و تولیدی ها در صورتی قابل اعتماد می باشند که نمایندگی رسمی برند مورد نظر را داشته باشند. از شرکت هایی که بصورت رسمی نمایندگی فروش و تولید درب پنجره یو پی وی سی را از برندهایی چون ویستابست، وین تک، آتاتک، آبایان و سایر برندها دارد شرکت درب پنجره یو پی وی سی پنجره ماندگار در کرج می باشد. این شرکت خدمات و محصولات تولیدی خود را در کرج، تهران و حومه کرج و تهران عرضه می نماید.

روند کاری شرکت درب پنجره یو پی وی سی ماندگار در کرج به این صورت می باشد که مشتری عزیز با دانستن ابعاد حدودی (عرض * ارتفاع) با واحد فروش شرکت که در بخش تماس با ما موجود می باشد تماس می گیرد. واحد فروش پس از پرسیدن سوالاتی اعم از ابعاد حدودی، نوساز یا بازسازی بودن پروژه، دو نمونه از پروفیل های مد نظر مشتری، نوع بازشو ها همچنین تعداد درب و پنجره ها توسط نرم افزار مخصوص محاسبه قیمت درب پنجره یو پی وی سی پیش فاکتور را برای مشتری در تلگرام و یا ایمیل ارسال میکند.

مشتریان عزیز پس از بررسی پیش فاکتور در صورت رضایت از کارکرد شرکت اقدام به خرید می کنند. تمامی مراحل در شرکت درب پنجره یو پی وی سی ماندگار به صورت تلفنی و اینترنتی می باشد اما در صورت تمایل خود مشتری می تواند جهت عقد قرارداد به صورت حضوری به شرکت مراجعه نماید.

پرداخت در شرکت درب پنجره یو پی وی سی ماندگار در صورتی که مشتری اقدام به خرید از این شرکت کند به این صورت می باشد : 50 درصد کل هزینه فاکتور به هنگام عقد قرارداد و به صورت نقدی می باشد. 40 درصد هزینه قبل از بارگیری و تحویل بار به مشتری که توسط واحد فروش اطلاع رسانی می شود و در نهایت 10 درصد باقی مانده فاکتور بعد از نصب.

شرکت درب پنجره یو پی وی سی ماندگار علاوه بر تولید و فروش درب پنجره یو پی وی سی کارهای مربوط به نصب را نیز انجام می دهد.

این نمایندگی رسمی درب پنجره یو پی وی سی در کرج محصولات خود را تا 15 سال ضمانت می کند.

همانطور که گفته شد ارسال پیش فاکتور به مشتریان عزیز در صورتی امکان پذیر است که ابعاد حدودی را به واحد فروش شرکت اعلام کنند.

برای اندازه گیری حدودی می توانید از این روش استفاده کنید : طبق عکس با استفاده از متر فاصله بین دو لبه چهارچوب درب یا پنجره را با دقت سانتی متر اندازه گیری کنید. برای اندازه گیری حدودی عرض و ارتفاع همین روند کفایت می کند چرا که بعد از عقد قرارداد کارشناسان شرکت از محل پروژه بازدید کرده و اندازه گیری دقیق عرض و ارتفاع درب و پنجره را با دقت میلی متر انجام می دهند.

اندازه گیری حدودی عرض و ارتفاع درب و پنجره

در صورتی که مشتری قبل از عقد قرارداد مایل به بازدید کارشناسان شرکت از پروژه و انجام اندازه گیری ها به صورت دقیق بودند باید مبلغی را به عنوان هزینه کارشناسی به حساب شرکت درب پنجره یو پی وی سی پنجره ماندگار واریز نمایند، در صورت آن که مشتری مایل به عقد قرارداد بود مبلغ واریزی جهت حضور کارشناسان در محل پروژه به عنوان پیش پرداخت در فاکتور قید خواهد شد.

شرکت درب پنجره یو پی وی سی پنجره ماندگار درخواست مشتریان خود را در عرض یک هفته تا 10 روز کاری به انجام میرساند که در اکثر پروژه ها این زمان کمتر از زمانی که به هنگام عقد قرارداد عنوان شده به طول می انجامد.

یکی از قوانین شرکت درب پنجره یو پی وی سی ماندگار در تولید و فروش درب پنجره یو پی وی سی انجام بدون تاخیر تولید، بارگیری و در نهایت نصب می باشد یعنی این شرکت همان روز که محصولات مورد نظر را برای مشتری ارسال می کند بلافاصله عملیات نصب نیز صورت می پذیرد.

شرکت درب پنجره یو پی وی سی ماندگار در کرج موفقیت خود در عرصه تولید، فروش و نصب درب پنجره یو پی وی سی را مدیون رضایت مشتریان خود می باشد.

رضایت مشتری بهترین تبلیغ برای پنجره ماندگار

پنجره ماندگار

بازدید : 2006 دوشنبه 15 مرداد 1397 زمان : 16:45
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 5
 • آی پی امروز : 116
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 677
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 15
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 2,098
 • بازدید ماه : 22,752
 • بازدید سال : 161,683
 • بازدید کلی : 2,783,398