قیمت خرید پنجره دوجداره رنگی و شیشه رنگی با کیفیت

قیمت خرید پنجره دوجداره رنگی و شیشه رنگی با کیفیت , قیمت شیشه رنگی دوجداره, خرید پنجره دو جداره, فروش پنجره upvc رنگی, نمایندگی پنجره یو پی وی سی

فروش در پنجره دو جداره کرج
قیمت خرید پنجره دوجداره رنگی و شیشه رنگی با کیفیت , قیمت شیشه رنگی دوجداره, خرید پنجره دو جداره, فروش پنجره upvc رنگی, نمایندگی پنجره یو پی وی سی
قیمت خرید پنجره دوجداره رنگی و شیشه رنگی با کیفیت

قیمت خرید پنجره دوجداره رنگی و شیشه رنگی با کیفیت: شیشه های رنگی و رفلکس دوجداره از یک جداره شیشه رنگی (Colored) و یک جداره شیشه ساده تشکیل شده است و بصورت تک رنگ و ساده به تولید می‌رسد. این نوع شیشه به دو طریق به تولید می‌رسد. اول اینکه می‌توان با افـزودن و کم کردن بعضی مواد شیمیایی در مصالح اولیه تهیه شیشه رنگ‌های مختلف را به دست آورد، برای نمونه اکسیدهای مسی به شیشه رنگ‌های مختلف قرمز می‌دهند و رنگ آبی پر رنگ به وسیله اکسید کبالت به دست می‌آید. همچنین رنگ زرد با افزودن اکسید اورانیوم و کادمیوم تولید میشود. دوم اینکه می‌توان شیشه سفید را در شیشه مذاب رنگی فـرو برده تا دو روی آن رنگی شود. شیشه های دو جداره رنگی عموما در ویترین مغازه‌ها، نمایشگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها، ساختمان‌های صنعتی و همینطور بصورت محدود در نمای مدل‌های مذهبی و سنتی ساختمان‌های مسکونی استفاده میشوند.

قیمت خرید پنجره دوجداره رنگی و شیشه رنگی با کیفیت

دوجداره کردن شیشه علی رغم اینکه هزینه بیشتری در مقایسه با درب و پنجره های معمولی دارد، اما نصب شیشه پنجره دوجداره بر روی پنجره های معمولی سبب کاهش هزینه های مصرف انرژی در سرمایش و در گرمایش ساختمان می شود. نصب شیشه پنجره دوجداره در مدت نه چندان طولانی سبب بازگشت هزینه های مربوط به نصب پنجره دوجداره می گردد.

شیشه پنجره دوجداره چیست؟

 شیشه دوجداره حاوی دو لایه شیشه برروی فریم به جای یک لایه شیشه می باشد. بهینه سازی مصرف انرژی فقط به دلیل افزودن لایه شیشه اضافی نیست، بلکه فضای خالی و هوای بین دو لایه شیشه یا گاز به کار رفته ، عامل اصلی ایجاد عایق و بهینه سازی مصرف انرژی می باشد.

پنجره دوجداره رنگی

قیمت خرید پنجره دوجداره رنگی و شیشه رنگی

اهمیت شیشه های عایق پنجره دوجداره غیر قابل انکار است. طبق تحقیقات انجام شده، شیشه های ساختمان بیشترین نقش را در از دادن گرما و یا نفوذ گرما به ساختمان دارند. اما چقدر؟ حقایق ممکن است باعث شگفتی شما شود:

در تابستان، یک پنجره دوجداره  شیشه ای، 100 برابر بیشتر از یک دیوار عایق، اجازه نفوذ گرما به ساختمان را می دهد. همچنین، یک پنجره شیشه ای به مساحت یک متر مربع در تابستان به اندازه گرمای تولید شده توسط یک رادیاتور، سبب نفوذ گرما به داخل ساختمان می شود.

در زمستان،گرمای از دست رفته از پنجره های شیشه ای تک جداره حدود 10 برابر بیشتر از دیوارهای عایق است.در خانه های معمولی، پنجره های شیشه ای حدود 40 درصد از گرمای داخل منزل را هدر می دهند.

گاز آرگون تزریق شده بین دولایه شیشه می تواند تاثیر بهتری در بازده گرمایی ایجاد کند.

برخی از سازنده های درب و پنجره های آلومنیمی جدید بهبود بسیارزیادی در ضریب U داده اند.

فریم های UPVC ضریب U بهتری از فریم های آلومینیومی دارند .

از نفوذ صدای محیط خارج به داخل جلوگیری می کند

از نفوذ گرد و خاک خارج به داخل جلوگیری می کند

تنوع در طراحی و زیبایی بیشتری دارد.

انعطاف پذیری بیشتری دارد و می توان از انواع شیشه ها برای لایه های دوجداره استفاده نمود( برای مثال، یک لایه شیشه رفلکس و یک لایه شیشه ضد اشعه UVکه در کل از مزیت دوشیشه نیز می توان استفاده کرد).

یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 4
 • آی پی امروز : 115
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 619
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 15
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 2,040
 • بازدید ماه : 22,694
 • بازدید سال : 161,625
 • بازدید کلی : 2,783,340