عکس درب پنجره دوجداره یو پی وی سی

درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی انواع مختلف که برای کاربردهای متفاوت هستند با توجه به نیاز مشتری دارد. در این مطلب می توانید با انواع مختلف پنجره های دوجداره یو پی وی سی آشنا شوید. برای آشنایی بیش

فروش در پنجره دو جداره کرج
درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی انواع مختلف که برای کاربردهای متفاوت هستند با توجه به نیاز مشتری دارد. در این مطلب می توانید با انواع مختلف پنجره های دوجداره یو پی وی سی آشنا شوید. برای آشنایی بیش
عکس درب پنجره دوجداره یو پی وی سی

درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی انواع مختلف که برای کاربردهای متفاوت هستند با توجه به نیاز مشتری دارد. در این مطلب می توانید با انواع مختلف پنجره های دوجداره یو پی وی سی آشنا شوید. برای آشنایی بیشتر شما مشتریان عزیز توضیحات کوتاهی نیز درمورد هر مدل پنجره دوجداره یو پی وی سی قرار می دهیم. با توجه به نیاز خود می توانید برای دریافت قیمت محصولات با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

یکی از نکات مهم هنگام خرید پنجره دوجداره یو پی وی سی انتخاب مناسب حالت بازشو پنجره دوجداره می باشد. شما می توانید به سادگی با دیدن عکس پنجره دوجداره یو پی وی سی با انواع حالات بازشو و خصوصیات هر یک آشنا شده و بهترین پنجره دوجداره یو پی وی سی را انتخاب نمایید.

پنجره دوجداره یو پی وی سی ثابت :

پنجره دوجداره یو پی وی سی ثابت

در پنجره دوجداره یو پی وی سی ثابت هدف از واژه ثابت این است که پنجره باز و بسته نمی شود و به صورت ثابت در روی زوار پنجره قرار میگیرد. معمولا پنجره دوجداره یو پی وی سی ثابت با ترکیب مدل های مختلف مانند پنجره دوجداره کشویی و... مورد استفاده قرار میگرد.

پنجره دوجداره یو پی وی سی تک حالته :

پنجره دوجداره یو پی وی سی تک حالته

این نوع حالت بازشوی پنجره دوجداره باز شدن بر روی یک محور به صورت افقی می باشد. پنجره دوجداره یو پی وی سی تک حالته از لحاظ میزان و ضریب عایق بندی دما، صدا، هوا، آب و فشار با پنجره دوجداره ثابت کاملا برابری می کند و تنها تفاوت آنها در استفاده از یراق آلات می باشد.

پنجره دوجداره یو پی وی سی دو لنگه بازشو (فرانسوی) :

پنجره دوجداره یو پی وی سی دو لنگه بازشو (فرانسوی)

پنجره دوجداره یو پی وی سی کشویی :

پنجره دوجداره یو پی وی سی کشویی

پنجره دوجداره یو پی وی سی مدل آکاردئونی :

پنجره دوجداره یو پی وی سی مدل آکاردئونی

اگر پنجره دوجداره یو پی وی سی شما دارای فضایی بیش از اندازه می باشد و نمی توانید از مدل های مختلفی پنجره دوجداره یو پی وی سی برای آن استفاده نمایید قطعا این مدل مناسب ترین گزینه می باشد.

پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی :

پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی

پنجره دوجداره یو پی وی سی کلنگی :

پنجره دوجداره یو پی وی سی کلنگی

پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی :

پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی

پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی نیز در مکان های خاص مورد استفاده قرار گرفته و نمایی زیبا برای ساختمان ایجاد می کند. از ویژگی های پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی می توان نوردهی بسیار بالا را نام برد.

پنجره دوجداره یو پی وی سی دو حالته :

پنجره دوجداره یو پی وی سی دو حالته

پنجره دوجداره یو پی وی سی دو حالته به دو صورت افقی و عمودی باز و بسته می شود. از مزایای این حالت بازشو عایق بودن در برابر نفوذ گرد و غبار، آلودگی هوا و صدا را نام برد.

بازدید : 3062 دوشنبه 07 اسفند 1396 زمان : 10:27
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 3
 • آی پی امروز : 115
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 626
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 15
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 2,047
 • بازدید ماه : 22,701
 • بازدید سال : 161,632
 • بازدید کلی : 2,783,347