درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج

درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج

درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج, درب و پنجره دو جداره upvc کلنگی, مزایای پنجره upvc کلنگی, قیمت پنجره دوجداره کنگی در کرج, پنجره یو پی وی سی کلنگی

فروش در پنجره دو جداره کرج
درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج, درب و پنجره دو جداره upvc کلنگی, مزایای پنجره upvc کلنگی, قیمت پنجره دوجداره کنگی در کرج, پنجره یو پی وی سی کلنگی

بیشترین استفاده رایج از درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج مربوط به سرویس های بهداشتی و حمام است چرا که در این فضاها دید به بیرون اهمیتی ندارد و تنها ورود نور و تهویه هوا بسیار حائز اهمیت است. معمولا درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج در اندازه های کوچک ساخته می شود و خروج بخار هوا را به راحتی میسر و امکان پذیر می سازد.


http://up.ubct.ir/view/2380106/06.jpg

بیشترین استفاده رایج از درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج مربوط به سرویس های بهداشتی و حمام است چرا که در این فضاها دید به بیرون اهمیتی ندارد و تنها ورود نور و تهویه هوا بسیار حائز اهمیت است. معمولا درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج در اندازه های کوچک ساخته می شود و خروج بخار هوا را به راحتی میسر و امکان پذیر می سازد.
درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج در نوع بازشو علاوه بر قابلیت بازشو لولایی، امکان باز کردن پنجره از بالا نیز وجود دارد .این نوع بازشو ، ضمن بارندگی خطر ورود باران بداخل اتاق نیز وجود ندارد. وجود پرده نیز مزاحمتی برای بازشدن لت درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج بوجود نمی آورد. سیستم بازشو درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج تک حالته می باشد که حول محور زیرین خود باز می شود. بازشدن درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج تا زاویه ۴۵ درجه میباشد. موارد استفاده آن بیشتر در راه پله ها میباشد. درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج به کمک لولاهایی که در پایین لنگه بازشو نصب می شود از بالا باز می شود. بطور معمول درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج (Tilt)  در اندازه های کوچک ساخته می شود و خروج بخار هوا برای سرویس های بهداشتی و حمام ها به راحتی ممکن می سازد. پروفیل پنجره پی وی سی دارای برندهای متفاوتی است که با توجه به میزان کیفیت، رنگ دانه ها و بنام بودن کارخانه تولید کننده آن همچون پنجره دوجداره ویستا بست و پنجره دوجداره وین تک قیمت های مختلفی را شامل می شود. در خرید درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج باید مدنظر داشته باشید که نوع پروفیل مصرفی مورد تایید سازمان استاندارد کشور و همچنین دارای گواهینامه های بین المللی لازم باشد.

http://up.ubct.ir/view/2380105/03.jpg

ویژگی‌ها و مزایای درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج
۱– قابلیت نصب دو نوع یراق آلات در درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج
۲– قابل استفاده در سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه پله‌ها و نورگیر‌های قابل دسترسی
۳– تعویض و نصب سریع یراق نوع فینگرپول در صورت آسیب دیدگی
۴– قابلیت تغییر جهت بازشو ( از بالا به پایین و برعکس) درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج با توجه به سلیقه و نوع سفارش مشتری
عایق بندی درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج :
در واقع مهمترین عامل پدید آمدن نسل جدید پنجره ها و به طور کلی بسیاری از مصالح ساختمانی در عصر حاضر، قابلیت آنها در عایق بندی فضاهاست و می توان اینطور بیان کرد که در طیف وسیعی از مصالح ساختمانی مورد استفاده در سقف، کف، دیوار و دبه خصوص درب و پنجره های یو پی وی سی دوجداره، تاثیر هر یک در میزان عایق بندی فضا، ملاک ارزش گذاری و تعیین سطح کیفی آنها است.

http://up.ubct.ir/view/2380104/003.jpg

میزان عایق بندی درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج  تابعی از عوامل مختلف مانند شیشه، پروفیل، یراق آلات، نصب، فرایند تولید و مونتاژ، ماشین آلات مورد استفاده در خط تولید و میزان دقت آنها، پروفیل های گالوانیزه به کار رفته در درون پنجره و میزان مهارت پرسنل شاغل در بخش تولید است که در صورت قرارگیری این عوامل به نحوی درست و مناسب در کنار یکدیگر، محصول به وجود آمده از کیفیتی مطلوب و کارکردی مقبول برخوردار خواهد بود.
عدم رعایت ملاک ‌ها و معیارهای دقیق موثر بر کیفیت و استاندارد یراق‌ آلات درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج می تواند تاثیر مستقیم و منفی بر کیفیت در و پنجره داشته باشد. به دلیل باز و بسته شدن همیشگی در و پنجره‌های UPVC یراق‌آلات نقش مهم و اساسی در کیفیت درب و پنجره ها دارند و در واقع می توان گفت که انتخاب یک یراق مطابق با استاندارد جهانی و البته نصب صحیح آن می تواند تضمینی بر ارتقای کیفیت درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج  باشد. یکی دیگر از محصولات منحصر به فرد شرکت پنجره ماندگار در کرج تولید پنجره دوجداره با پرده کرکره ای می باشد که جنس این کرکره ها از آلومینیوم بوده و در رنگ های مختلف قابل اجرا است. نوع شیشه های بکار رفته در پنجره دوجداره با پرده کرکره ای ۶میل سکوریت بوده و کاملا عایق می باشند.

http://up.ubct.ir/view/2380102/00.jpeg

این درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج خصوصیاتی به شرح زیر دارند:
•    درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج بازه کاملی از سایز، شکل، استایل و طراحی شیشه را در بر می گیرد.
•    پنجره های یو پی وی سی لولایی-از بالا بازشو یا بازشو به سمت بیرون، پنجره های کلنگی بازشو به طرف داخل، پنجره های فرانسوی، پنجره های خلیجی و انواع پنجره های هلالی و هندسی از جمله مواردی هستند که در بازه درب ها و پنجره های تولیدی ما می گنجند.
•    لیست جامعی از رنگ ها برای این درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج موجود می باشد. از جمله طرح های چوبی و انواع رنگ های ساده.
•    پروفیل ۵ چنبر استفاده شده در این درب و پنجره دوجداره کلنگی در کرج کارآیی انرژی را بالا می برد. همچنین استفاده از شیشه های دوجداره و سه جداره باعث می شود که کارآیی گرمایی این محصولات به درجه A++ در رتبه بندی رسمی بریتانیا دست یابد.

بازدید : 402 دوشنبه 20 آذر 1396 زمان : 9:32
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 150
 • افراد آنلاین : 0
 • آی پی امروز : 75
 • آی پی دیروز : 205
 • بازدید امروز : 207
 • باردید دیروز : 498
 • گوگل امروز : 6
 • گوگل دیروز : 52
 • بازدید هفته : 3,637
 • بازدید ماه : 29,936
 • بازدید سال : 365,712
 • بازدید کلی : 847,506