خرید پنجره سه جداره ارسی در کرج

خرید پنجره سه جداره ارسی در کرج, فروش پنجره سه جداره رنگی, خرید انواع پنجره شیشه رنگی, قیمت پنجره 3جداره طرح جدید ارسی کرج, خرید پنجره خوب, پنجره 3جداره کیفیت

فروش در پنجره دو جداره کرج
خرید پنجره سه جداره ارسی در کرج, فروش پنجره سه جداره رنگی, خرید انواع پنجره شیشه رنگی, قیمت پنجره 3جداره طرح جدید ارسی کرج, خرید پنجره خوب, پنجره 3جداره کیفیت
خرید پنجره سه جداره ارسی در کرج

از موارد بسیار مهم و اساسی در زیبایی نماهای ساختمان، پنجره سه جدارهارسی است که میتواند جلوه ی ویژه ای به نما بدهد.کاربرد عمده پنجره سه جدارهارسی در اکثر مواقع در پذیرایی خانه هاست. مدل پنجره سه جدارهارسی به صورتی است که فضای خانه شما را بزرگتر جلوه می دهد و دیدی وسیع به بیرون ایجاد می کند. این پنجره سه جداره ارسی مقاومت بالای انواع ثابت وبازشو را حفظ میکند. همینطور امکان قرارگرفتن کتیبه هم وجود دارد.

پنجره های سه جدارهارسی مزیت های قابل توجهی دارند ،که آنها را واجد ارزش می کنند.افزودن زیربنا به ساختمان ، اضافه کردن نور و روشنایی به فضا، امکان تهویه و سیرکولاسیون هوا به دلیل قابلیت باز و بست پنجره سه جداره.

خرید پنجره سه جداره ارسی در کرج

اگر پنجره های سه جدارهارسی خوب طراحی شوند امکان ایجاد فضایی چند منظوره برای منزل شما دارد.خرید پنجره های سه جداره  ارسی با استفاده از پروفیل های یو پی وی سی طرح چوب و شیشه های سه جداره مخصوص امکان پذیر است که در کنار عایق صوتی و انرژی، هزینه کمتری را هم دربر دارد.عایق بندی پنجره یو پی وی سی نسبت به پنجره سه جداره چوبی بالاتر است.اما تولید و خرید پنجره های سه جداره ارسی با چوب از نظر هزینه بالاتر از یو پی وی سی است. شما امکان تعویض پنجره های قدیمی و آهنی منزل خود با پنجره ای سه جداره کاملا عایق را دارید اما به سبک معماری سنتی.

پنجره سه جداره

خرید پنجره سه جداره ارسی در کرج

در صنایع دستی کلمه ارسی به معنای قطعه ‌ای مشبَّک شده از جنس چوب است، که نقش‌ها و طرح های زیبایی در آن ایجاد شده و دارای شیشه‌های رنگی کوچک است. با توجه به ورود سبک ها و نمادهای مدرن غربی در ایجاد بناهای ساختمانی و جهت حفظ و عدم از بین رفتن معماری زیبای سنتی اسلامی، باید بتوانیم پنجره های سه جداره ارسی را با مواد عایق همچون یو پی وی سی و شیشه های سه جداره تولید نماییم، از این رو شرکت پنجره ماندگار در استان البرز افتخار این را دارد که با استفاده از پروفیل و شیشه های سه جداره رنگی به تولید و خرید پنجره سه جداره ارسی بپردازد.

مزایا خرید پنجره سه جدارهارسی:

حفظ معماری سنتی و ایرانی اسلامی

کاملا عایق در برابر اتلاف انرژی و آلودگی های صوتی

طول عمر بالا

زیبایی فوق العاده و چشمگیرشیشه های رنگی با رنگ های مختلف و گره کاری های اشکال هندسی

هزینه تولید و کیفیت مناسب

پنجره سه جداره ارسی که به سبک معماری ایرانی ساخته میشوند در مرمت آثار باستانی و یا در ساخت بناها و ساختمان هایی به سبک معماری ایرانی به کار برده شود.درب و پنجره سه جدارهارسی با حفظ طرح و سبک معماری ایرانی،از دسته پنجره های سه جداره بسیار عایق و با طول عمر بالا می باشند. پنجره های سه جداره ارسی جایگاه و نقش بسیار مهمی را در معماری ایرانی داشته اند. درباره ریشه این واژه ˝ارسی˝ اختلاف نظر وجود دارد، اور به معنای بالاست و ارسی یعنی پنجره هایی یو پی وی سی با لنگه های بازشو و بالارونده.

بازدید : 1155 شنبه 11 اسفند 1397 زمان : 15:20
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 6
 • آی پی امروز : 119
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 753
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 15
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 2,174
 • بازدید ماه : 22,828
 • بازدید سال : 161,759
 • بازدید کلی : 2,783,474