تعویض پنجره شبکه ای دو و سه جداره در کرج

تعویض پنجره شبکه ای دو و سه جداره در کرج, خرید پنجره یو پی وی سی سه جداره, فروش پنجره upvc دوجداره کرج, تعویض پنجره دوجداره شبکه ای

فروش در پنجره دو جداره کرج
تعویض پنجره شبکه ای دو و سه جداره در کرج, خرید پنجره یو پی وی سی سه جداره, فروش پنجره upvc دوجداره کرج, تعویض پنجره دوجداره شبکه ای
تعویض پنجره شبکه ای دو و سه جداره در کرج

در زمان حاضر درب و پنجره های شبکه ای دو و سه جداره به دو روش سنتی و صنعتی تولید می شوند که تفاوت عمده آن ها در نحوه تولید می باشد. در تولید سنتی و غیر صنعتی تمامی مراحل بصورت دستی انجام می گیرد که همین امر باعث می شود ضریب خطا بالا رفته و پنجره شبکه ای از کیفیت لازم برخوردار نباشد و با گذشت زمان دچار مشکلات متعددی شود.

پروفیل پنجره شبکه ای دو و سه جداره از بهترین و با کیفیت ترین پنجره های موجود در بازار است که عایق 100 درصدی در برابر هدر رفتن انرژی،ورود صدا،ورود گرد و غبار،نفوذ آب باران به داخل و ... میباشد.

تعویض پنجره شبکه ای دو و سه جداره در کرج

تفاوت تعویض پنجره شبکه ای دو و سه جداره در کرج با پنجره دوجداره معمولی:

مه آلودگی داخل دو لایه پنجره دوجداره شبکه ای

عدم چسبندگی لازم لایه های پنجره دو و سه جداره به فاصله گذار به دلیل پرس نشدن

قرار گرفتن رطوبت گیر در مجاورت هوا و از دست رفتن خاصیت رطوبت گیری آن

عدم یکنواختی عایق ثانویه و قابلیت نفوذ هوا به داخل پنجره شبکه ای دو و سه جداره

احتمال شکستگی به طور نامحسوس در لایه های کناری و گوشه های پنجره شبکه ای

عدم عایق صوتی مناسب نسبت به پنجره شبکه ای دو و سه جداره

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی در تعویض درب و پنجره دو و سه جداره و مصرف بالای این ۲ کالا، ضرورت این پیدا شده است که مصرف کننده عزیز بتواند پنجره دو و سه جداره شبکه ای گازدار را از پنجره دوجداره غیر استاندارد تشخیص دهد. بطور کلی پنجره شبکه ای به دو شيوه صنعتی و سنتی توليد میشوند که می توان گفت فرآيند توليد در هر دو شيوه روند مشابهی را طی ميکند. فرآيند توليد پنجره شبکه ای دو و سه جداره در کرج در ابتدای کار بسيار آسان و ساده به نظر ميرسد اما برای رسیدن به بهترین نتيجه به دقت ويژه ای در تمامی مراحل ساخت نياز است.

تعویض پنجره شبکه ای دو و سه جداره در کرج

در اولين مرحله توليد و تعویض، يعنی مرحله برش، پنجره شبکه ای بايد کاملاً هم اندازه بريده شوند تا بتوانند به درستی در فريم قرار گيرند. برای اينکه سطح داخلی پنجره شبکه ای دو و سه جداره در کرج دچار تعریق يا کدرگی نشوند بايد هوا، رطوبت و آلودگی در آن نفوذ نکند. با دو و سه جداره کردن اصولی و استفاده صحيح از چسبهای اوليه و ثانويه ميتوان از نفوذ هوا، رطوبت و آلودگی به محفظه بين جلوگيری کرد.

پنجره شبکه ای دو و سه جداره

اين امر فقط توسط دستگاههای اتوماتيک امکان پذير است.زيرا اين ماشين آلات قادرند تا با اعمال فشار يکنواخت به روی پنجره شبکه ای دو و سه جداره در هنگام چسب زنی ، فاصله و مرزهای مابين جداره های پروفیل را پوشانده تا در طی زمان باز نشود. همچنين ترکيب موادی که جهت عايق بندی و چسب زنی استفاده میشوند بايدهمواره تحت کنترل باشد که اين امر در کارگاههای غیر صنعتی قابل اجرا نيست و تفاوت پنجره شبکه ای محسوب می گردد, درواقع پنجره شبکه ای دو و سه جداره توليد شده به شيوه سنتی و استاندارد با پنجره ای که به صورت غیر سنتی و در کارگاه های کوچک تهيه مي شود در ابتدا از لحاظ ظاهری تفاوت عمده ای ندارد. اما با گذشت زمان معایب پنجره غیر سنتی آشکار ميشود که در نهايت چاره ای به جز تعويض کامل پنجره شبکه ای دو و سه جداره وجود ندارد.

بازدید : 1121 دوشنبه 20 اسفند 1397 زمان : 12:30
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 4
 • آی پی امروز : 120
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 781
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 16
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 2,202
 • بازدید ماه : 22,856
 • بازدید سال : 161,787
 • بازدید کلی : 2,783,502